Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátnőm nagy valószínű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátnőm nagy valószínűséggel prostituált lett. Az általa elmondott történetről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A 19 éves biszexuális barátnőm szakított velem e hónap 17.-én hétfőn. Közben már előtte is több jel is volt hogy érdeklődik az erotikus munkák iránt.

Az előzmények és amit a volt barátnőmről tudni kell:

Sajnos elég rossz körülmények között élt, és több szerencsétlen fordulat is érte az utóbb időben:

A szüleivel rossz anyagi körülmények közt élt, sokszor étel sem volt elég otthon, ráadásul volt egy betegsége ami miatt nagyon sokat hiányzott a középiskolából, a sok hiányzásai miatt pedig, mivel e miatt nem lehetett osztályozni, elküldték az iskolából. Ezután jelentősen megromlott a szüleivel a viszony, az apjával különösen, egy nagyobb veszekedésnél elköltözött otthonról, de találtam neki albérletet amit én fizettem neki, mert a sulis elküldés, és a szülei miatti elköltözés miatt egyedül akart lenni egy ideig. Sajnos 8 általánossal nem talált életképes fizetéssel rendelkező munkát, csak bolti meg gyári munkát, de a betegsége miatt ezekről a helyekről is elküldték.

De közben igényei voltak, ruhák, szépségápolási kellékek és különböző kiegészítők is voltak az étkeztetése, és az albérlete mellett, és tervezett egy hajópincér tanfolyamot is, amivel külföldre mehetne, és azzal kamatostul visszajönne minden pénz.

De én szóltam neki, hogy anyagilag nekem ez nem megy egyedül, egy fizetéssel már kezd nagyon sok lenni, és most nem a ételről meg a ruhákról beszélek, jó hogy nem rongyokban jár mellettem éhen, hanem hogy az albérlet mellett még fizessek egy tanfolyamot is.

Erre felhozta, hogy én mindig a pénzzel foglalkozok, folyton számolom, hogy mit és mennyit költök rá, azt mondta hogy így nem kellek neki, mert én mindig a pénzt helyezem előtérbe ő helyette. Persze én mondtam neki, hogy ez az én pénzem, és így is mennyi mindenben segítettem neki, és mennyit költöttem rá, hadd én döntsem már el, hogy mennyit tudok adni, a létfenntartáshoz szükséges mindennapi dolgokat így is biztosítottam neki, étkezést, szállást, ruházkodást, de a tanfolyammal kapcsolatban nem tetszésemet fejeztem ki anyagi téren az utóbbi egy hónapban, hogy nem kell lemondania arról sem, de legalább egy picit várjunk már vele. De már "pénzéheske" lettem.

Közben az utóbbi időben többször hangoztatta, hogy kiáll az útra mert az élete eléggé reménytelen. Szó szerint tudom idézni amit a facebookon írt időrendi sorrendben:

10. 06.: "Ez van. Ki állok a négyesre"

10. 11.: "Na Jólvan m1 majd ki állok"

10. 16.: "Ki állok az útra"


Ez utóbbinál már megelégeltem, és mondtam, hogy ha ezt komolyan gondolja akkor ez kettőnkbe fog kerülni.

Másnap 17.-én, hétfőn szakított, amiről már írtam, hogy szerinte én nagyon a pénzt tarom szem előtt. Érdekes, pont egy nappal később amikor nem tetszésemet fejeztem ki prostituált féle munka iránt.

Közben láttam hogy egy erotikus munkás csoporthoz van csatlakozva és több strici és prosti ismerőse is van a facebookon. Az előbbieknek egy merci vagy egy BMW a profilképük, 5000 ismerősük van, abból 4997 nő, abból 4992 bombanő bikinis profilképes, rozsdás rákollós, "anyuci apuci eltart" meg facebook a munkahelye. Az ilyen férfi gondolom nem lángososként dolgozik a piactéren....

Nem sokkal a szakításunk után az albérletes hölgy elmondta nekem, hogy az exem előtte fiúkat hordott fel a szórakozóhelyekről 1000 ft-kért.

A volt barátnőmnek mennie kellett, majd az albérletes hölgy egyik ismerősénél húzta meg magát egy időre.

És itt jön a sztori érdekes része. A szakításunkkor a volt barátnőm facen megírta hogy egy katona meglátogatta aki gyakorlatilag az apja lehetne és már van egy kisfia, és elsírta magát az exem sorsa és körülményei miatt és 100 ezer ft-ot ajánlott fel neki, de az ex barátnőm azt mondta hogy nem fogadta el, de belé szeretett hogy ilyen önzetlen és hogy bejön neki. Már az összeköltözésről írt, és hogy lassan már a felesége lesz.

Most komolyan egy ilyen pénz igényes nő nem fogad el 100 ezer Ft-ot amikor csak úgy oda kínálják neki ráadásul több 10 ezres tanfolyamról álmodozik és már csak az utcában lát valami anyagi segítséget? És egy vad idegen megjelenik azzal, hogy "Itt van 100 ezer mert úgy megsajnáltalak, hogy ühüm ühüm" Mert az exem szerint gyakorlatilag ez történt :D És ennyire kapósak lettek a 8 általánosos lányok, hogy csak úgy megkínálják őket 100 ezerrel....

Rákerestem az álnevére és városra és egy szexpartner kereső oldalon láttam egy hirdetést az ő mobilszámával. Felhívtam elváltozztatott hanggal, a hirdetésről nem tudott semmit, fél róa múlva megírta, hogy felismerte a hangomat, másnap már el is tűnt a hirdetés.

Itt vitatkoztam vele, hogy én mennyi mindent megadtam neki, erre itt azt írta, hogy akkor és ott fekszik vele valaki akivel "törődnie" kell, erre egy idő után, az ex barátnőm messenger-én a katona írt, hogy hagyjam őt békén, ne írogassak neki.

Erre gyanakvóan írtam, hogy miért nem a saját facebook-jából ír (itt azt írta hogy mert nincs facebookja) , vagy miért nem kapcsol kamerát, vagy miért nem csörget meg, vagy miért nem adja meg a számát hogy akkor én megcsörgetem, nehogy az anyagiakkal legyen baja. Na itt ez a beszélgetés végbeszakadt. Furcsa.

Nem sokkal ezután felhívtam az albérletes nő ismerősét, akinél az exem van, és mondta a telefonba, hogy most is ott van nála a szomszéd szobába.

Ezen kívül csak egy jelét láttam még annak hogy ez az ember létezhet, hogy a volt csajom küldött néhány fényképet a katonával folytatott viber-es beszélgetésből. Itt az ex barátnőm azt írta neki, hogy hiányzik a f...a, a katona pedig azt írta hogy hiányzik nedves, szűk p...a. Amin még megakadt a szemem, hogy a katona "kedves"-nek szólította, szerintem ha már ennyire komoly a kapcsolat akkor kedves helyett kedvesemnek, drága helyett drágámnak szoktuk szólítani és így tovább. Szerintem a katona egy vendég, vagy egy törzsvendég, aki ha tényleg írt is a volt csajom face-ből, az ő kérésére tette, vagy az exem írt maga, és mivel én elleneztem a prostis ötletét, így akar távol tartani magától.

Az biztos, hogy nagyon gyanús történet, és kíváncsi lennék a véleményetekre hogy mit gondoltok, mi a véleményetek erről.

Tudom hogy nagyon hosszú és tartalmas történet, de ha kell bármilyen részletet bővebben kiejtek, hogy érthetőbb legyen, mert tudom, hogy ez így egyszerre túl sok és hosszú.

De engem nagyon zavar, hogy ilyen történetekkel próbál meggyőzni, hogy egy katona csak úgy megjelenik sírva 100 ezret ajánlva amit visszautasít, amikor már a prostizásról beszél és minden álma az a fizetős tanfolyam. Nekem nem áll össze a kép. Főleg a katonás, egymásba szeretős részre vagyok kíváncsi, mert a prosti léte szinte adja magát. Jöhet vélemény, ötlet, tipp, bármi amit gondoltok normális kereteken belül.



2016. okt. 29. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jo egert aggodsz egy ilyen buta, mihaszna, haszonleso lyukert? Mert ez a lény kb. ennyi, fizikai korites az egyetlen hasznalhato resze kore, mikozben mindenkirol azt hiszi, hogy olyan szellemi sotetseget kepvisel mint o maga. Eddig is hulye voltal hogy egy fillert is koltottel ra, most mar aztan vegkepp tiltsd le minde honnan es felejtsd. Normalis lanyoknak meg ezt inkabb ne reklamozd.
2016. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy vége. Több pénzed marad.
2016. okt. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Basszus...örülj annak hogy vége van..neked volt igazad hogy nem fizeted a tanfojamot..és szerintem a katonás sztorit csak ki találta hogy féltékennyé tegyen és hogy sajnáltassa magát hátha vissza könyörgöd magad és fizeted te a hülyeségeit. Ha ennyire szar a helyzete akkor kapásból elfogadná a pénzt
2016. okt. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Tul hosszu, nem olvastam el.


Alljon ki akkor a 4-esre, kit erdekel. Teged nem is szeretett, csak az volt neki jo, hogy volt hova mennie.


1000 Ft-ert hordott fel pasikat? Gratulalok. Jo rusnya teremtes lehet egy ezresert... vagy olyan buta, mint a fold.


Orulj, hogy megszabadultal tole, mit rinyalsz erte, egy penznyelo. Jol legombolt igy is mar.

2016. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mit foglalkozol vele?

Eddig is csak jól lehúzott, talpra állhatott volna, befejezhette volna a sulit stb. de neki így volt kényelmesebb. Hagyd a fenébe, keress egy normális lányt, aki nem csak a pénztárcádért szeret!!!

2016. okt. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tl;dr :D
2016. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem egészen világos, mi is a kérdés. Amit leírtál, annak a tizedéért is meneszti minden pasi az ilyen luvnyákat. Te most azon rugózol, hogy ha hihető a történet, akkor folytatod vele?
2016. okt. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, én is ugyanígy gondolom a dolgot.

Igazatok van, egyértelműen minden kapcsolatot megszakítok vele, azt csinál amit akar, így is csak a pénzem volt jó neki, amint jeleztem neki, hogy már fogyóba van, és kevesebbet tudok költeni rá, már el is pártolt tőlem, és egy ilyen "munkába" helyezkedett el inkább.

Eszem ágában sincs folytatni vele, ennek a töredékével sem folytatnám, úgy utálom az ilyet, hogy ki nem tudom mondani.

Mégegyszer köszönöm mindenki válaszát, mindenkinek ment a zöld kéz természetesen!

2016. okt. 31. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:

Hihető, hogy elutasította a pénzt, mégpedig azért, mert később többet remél tőle. Ha meg tudja fogni ezt a férfit, az nem csak 100000 forintot fog jelenteni. A többi az csak ködösítés meg kamu.

Egy ezrest viszont megérhet vele egy éjszaka, jó áron adja magát.

2016. nov. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Melletted is prosti volt, veled is csak a pénzedért dugott. Egy dolog változott, hogy most több a kuncsaftja. Vagy az se, csak te tudsz már többről.

Mi a kérdés?

2016. nov. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!