Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok férfi inkább a k*rvákat becsüli, többre tartja a normális lányoknál?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 23:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/165 anonim ***** válasza:
69%
Mert hagyják magukat jó sokszor megdugni. És mi kell a férfinek? Hét pi.a.
2016. aug. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/165 anonim ***** válasza:
100%
#1 Elég 1 is...
2016. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/165 anonim ***** válasza:
65%

Ez tényleg így van!


De majd mindjárt jönnek ide bizonygatni az ellenkezőjét. A gyakorlatban pedig meg nagyon nem ez látszik...

2016. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/165 A kérdező kommentje:
:D
2016. aug. 26. 23:15
 5/165 anonim ***** válasza:
63%
Mert sok előnytelen külsejű férfit a sok "normális" lány kapásból lekoptatja. Talán ezért. Az is előfordulhat,hogy nem koptatja le, találkozgatnak, a srác viszi ide-oda, fizet ezt azt, ez megy hetekig-hónapokig, már-már reménykedik a srác, hogy talán most már nem fogja elfordítani a fejét és lesz egy semmi kis csók, amikor belép a képbe a menő gyerek és egy pár nap után már vízszintbe is helyezi a lányt. Akkor most összegezzük: Normális, a külső szintünkhöz megfelelő lány, vinni ide-oda, fizetni, aztán semmi. Prosti: Kiválasztani, olyan külsejűt,akinél egyébként a büdös életbe nem lenne esélyünk, felhívni, pár órán belül megérkezni, és szeretkezni egy jót.
2016. aug. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/165 anonim ***** válasza:
26%
Mert sokszor olyan nők is normálisnak tartják magukat, akik nem azok, de legalább sok esetben annak tűnnek. Én is jártam már úgy, hogy normálisnak tűnő lánnyal ismerkedtem, aztán kiderült, hogy kb. betegesen félénk, és alig tud megszólalni, de ha megkérdeznéd, akkor nyilván azt mondaná, hogy ő normális. Vagy olyanok, akik azt hiszik, hogy egy faszi hónapokig fog várni arra, hogy elmenjenek vele randizni, akkor megint hónapokig csak elvannak, mert a kezét sem engedi megfogni, egy csókot sem lehet tőle szerezni, csak majd megint hónapok után. Az ilyenek is mind normálisnak tartják magukat. És még lehetne sorolni, hogy ki mindenki hiszi magát normálisnak. Amúgy abban lehet némi ráció, hogy a qrvák legalább kiszámíthatóak, tudni lehet, hogy mire jók és mit akarnak, felhívják magukra a figyelmet, nagyon gyakran a nők is csak a nagyszájú, de belül üres faszikra figyelnek fel.
2016. aug. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/165 anonim ***** válasza:
60%

"Prostival szeretkezni?

Inkább d*gni" Nem, én egy nővel szeretkezni szoktam, lehet az egy egyéjszakás kaland, vagy barátnő, vagy egy prosti. Nálam az is szempont, hogy a partnerem is élvezze az együttlétet, bárki legyen is az.

2016. aug. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/165 anonim ***** válasza:
36%

Mit kapsz egy normális nőtől? Hónapokon/éveken keresztül hajtasz rá, gürizel érte, szándékozol energiát fektetni, hogy megismerd, kiismerd a lelkivilágát, a fél fizetésed, az egész napod, az egész életed rámegy feláldozva minden időt és energiát a haverjaidtól, a hobbijaidtól, a családodtól, a szüleidtől, a munkatársaidtól, mindentől és mindenkitől, majd rádöbbensz, hogy a punciján kívül nem is igen van sok emberi érték benne.


Ellenben mit kapsz egy elit prostituálttól? Fizetsz neki egy előre fixált összeget egy előre fixált időtartamra, bizonyos határokon belül bármit megtehetsz vele, meghallgatja a kínodat, megdugod, és végül elköszönsz tőle.


Utóbbi gyakran olcsóbbra kijön, mintha hónapokon keresztül hajtanál eredménytelenül valami szutyvadék, ócska lotyóra, aki nem tud (nem akar) dönteni.


Szóval sokkal jobban megéri havonta egyszer prostizni, mint az egész, huszonéves korszakodat beáldozni a "komoly kapcsolatokért", amit persze csak te gondolsz komolynak, mert a normális nők szarba se vesznek téged, mivel egyszerre két vízilabdás, három focista, két felsővezető csapja nekik a szelet.

2016. aug. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/165 anonim ***** válasza:
37%
Kb. így,ahogy a 9-es írta, tulajdonképen én is ezt írtam, látom más is tisztában van a dolgokkal. Egyébként még annyit hozzátennék,hogy nem sajnálnám sem az időt,sem a pénzt, ha lenne is eredménye,de így, hogy elbohóckodik az ember nem tudom hány hónapot, rengeteg pénzt, így semmi értelme.
2016. aug. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/165 anonim ***** válasza:
100%

Nem becsüli többre, Kérdező, félreérted. A helyzet az, hogy nagyon kevés férfinak jön el "az Igazi", és a többség lépten-nyomon csak elutasításokba meg kosarakba ütközik. Meg aztán a "ne görcsölj rá, majd jönni fog a szerelem magától" esetleg csak minden ötödik 30 éves szűznél következik be, evidens, hogy egy idő után ezekbe belefárad.


A prosti ezzel szemben mindig kész és mindig kapható is a szexre. Ez a lényege az egésznek, hogy ő szolgáltat, te fizetsz. Ez nem szeretkezés, igazi érzelmek nincsenek, ez szolgáltatás, adásvétel. Ha a kuncsaft elfogadja az árakat, a prostinak nincs választása: vagy teljesít, vagy nincs mánni, túl sok elégedetlen kuncsaft után meg lehúzhatja a rolót.

2016. aug. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!