Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy fiú szinte az összes nővel kikezd értem úgy hogy rájuk kacsint, megérinti a karjukat bátrabban beszél hozzájuk és csak velem nem ilyen?

Figyelt kérdés

Az összes nővel értem a 20 évestől 40 ig. Nem látom magam csúnyábbnak a többi nőtől akikkel ezt csinálja. Rám rám mosolyog, kedves is de nem érintett még meg nem is kacsintott rám csak nézett rám messzebbről ha nem néztem rá, köszönni mindig köszön van hogy egy nap 2x és mindig kérdez tőlem valamit.


Nem érdeklem felejtsem el igaz?


2016. okt. 29. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Pontosan. Felecsd el, nem igazán vesz nőszámba.
2016. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kacsingat? És neked ilyen pali kell? 😀
2016. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2. Kommentelőnek üzenem : igazad van, de eléggé humoros fickó így gondoltam mivel kollégák vagyunk ez megeshet anélkül hogy komolyabb szándéka lenne bárkivel is
2016. okt. 29. 16:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg pont azért hűvös veled, mert tisztában van vele, hogy bejön neked. De nem akar téged bátorítani.

A többi nő ebbe a poénkodásba nem lát bele többet, mint ami benne van, így velük bátrabban csipkelődik. De nálad attól tart, hogy bátorításnak veszed, pedig ő nem akar tőled (sem) semmit.

2016. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy tudja hogy tetszik nekem. Sokszor rá sem nézek és közömbös vagyok
2016. okt. 29. 17:09
 6/8 anonim ***** válasza:

4 el egyet értek.

Az hogy rá sem nézzel és közömbös vagy vele az is egy jel :)

2016. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két esélyes. Vagy nagyon tetszel neki, vagy nagyon nem. :D
2016. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na azért nem biztos, hogy a többi kolleganő is poénra veszi, ezt sosem tudhatjuk. A másik pedig, lehetséges, hogy direkt erre játszik a srác, hogy téged látványosan kirekeszt a flörtölésből, ami téged bosszant, és ezért kezdesz rajta agyalni. Lehet stratégia a részéről, így akar az érdeklődésed tárgya lenni. Persze simán lehet a másik verzió is, amit fentebb írtak, hogy látja, hogy komolyan vennéd. Mi nem látunk a fejébe, de egy olyan srác akinek lételeme a figyelem, akár mennyire vicces is lehet, azért egy idő után legtöbb nőt zavarná.
2016. okt. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!