Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi megérinti egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi megérinti egy nő combját, annak minden esetben szexuális jelentősége van?

Figyelt kérdés
Csak néhány másodpercig tartott, és egy semleges témájú beszélgetés közben történt. Lehet, csak ártalmatlan gesztus volt, de azért mégis egy intimebb területről van szó... Lehetett volna akár a karom is, ahol megérint. Egyébként a pulóverem az ölemben volt, így csak a térdem fölötti részt tudta megérinteni. És éppen autóban utaztunk, ő vezetett.
2016. okt. 5. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát azt neked kellett érezni, hogy több volt-e mint ami.

Amúgy igen, legtöbb esetben vonzalom esetén fordul elő ilyen.

2016. okt. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen ez egy trükk. Puásoknak is tanítják.
2016. okt. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont ezaz, hogy minden előzmény nélkül történt, egy hétköznapi beszélgetés közben. :) Nem tudom, hogy mit godoljak az egészről. Mindenesetre engem meglepett, váratlanul ért.
2016. okt. 5. 19:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindig. Pl. ha a nőgyógyász teszi az meló, nem szex.


Amúgy perverz-kéjenc srácok jokere ez amiről írsz. Sajnos.

2016. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen velem is volt... többé hozzá se szóltam, mert egyértelművé tette, hogy csak a punci érdekli. Ráadásul úgy, hogy szóltam neki előtte, hogy ne nyúljon hozzám.
2016. okt. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen :D Velem is pont ez történt, kocsiban, ő vezetett, és a combomat simította meg. Szerintem ez még egyértelműbb, mert amikor valaki vezet akkor nem tud véletlenül pont oda nyúlni.

Szóval megkívánt a férfi, ebben majdnem biztos lehetsz :D

2016. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!