Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amelyik férfinak kínai okostel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik férfinak kínai okostelefonja van és nem egy márkás darab arról azt szűrik le a nők, hogy csóró?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 00:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ide miert tinik irnak, ooo miert?
2016. okt. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen
2016. okt. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

a legtöbb kínai, ha nem mind az...


remélem nem törtem össze senki szívét o.o

2016. okt. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Huawei is kínai, mégis a vezető gyártók egyike. Ráadásul háromnegyed annyiért kínál minőségi külcsínyt, bőséges belbeccsel.
2016. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Hallod én még csajnál nem láttam jó telefont, az én xperia z3-am még mindig üti az emberek 90%-ának telefonját, ez az utolsó dolog amin aggódnod kell, hogy kinek milyen a telefonja.
2016. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
"Hallod én még csajnál nem láttam jó telefont" az iphone nem jó? Pedig az nem kínai és drága
2016. okt. 30. 00:29
 7/14 anonim ***** válasza:

úgy tudom az iphone is kínai alkatrészekből készül :v


am az a lényeg mire használod... ennyi.

2016. okt. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
F_szomat se érdekli a telefonja.
2016. okt. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Megint az iphone. Divatcikk az iphone. Én telefont veszek inkább nem divatcikket. De egyébként kit érdekel a telefon? Ha egy csajnak azért nedvesedik mert iphone-od van azzal a csajjal nem kell foglalkozni. Ennyi.
2016. okt. 30. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tavaly olcsó telefonom volt, most új iPhone.


Mindkettő céges, de ez ugye nincs ráírva. Én nem vettem észre, hogy az ismerkedés bárhogy változott volna - vagy + irányba. Szóval nem számít.


Igaz, 30 körüli nőkről van szó, nem tinikről...


(Btw, ha csóró vagy, de kiizzadsz égy menő telefont, akkor szerinted mennyi idő alatt buksz le? Elmondom, az első randin, mikor ki kellene partintani a fogyasztás árát...)

2016. okt. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!