Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott és én lecsesztem?

Figyelt kérdés
Randizom egy ismerős fiúval. Sokat beszélgettünk, irtunk. Ő össze szeretett volna jönni, bevallotta tetszem neki, állandóan keres. Szerelmet vallott én meg letoltam hogy nem szerethet olyat akit nem is ismer. Attól tartok tévedtem és biztos, hogy megbántottam. Hogyan hozhatnám helyre?
2016. okt. 30. 01:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
és akkor csodálkoztok lányok, hogy miért van ennyi elkeseredett srác, miért nem mernek kezdeményezni, elmondani, hogy szimpatikus nekik egy lány...
2016. okt. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az rendben van, hogy bevallja szimpatikus nekik a lány de szerelmet vallani más.
2016. okt. 30. 01:29
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyszerűen annyiszor hallottam hazug szájból ezt a szót, hogy automatikusan is arra gondolok megint hülyitenek.
2016. okt. 30. 01:31
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Attól függ milyen stílusban mondtad ezt neki.

Ha normális hangnemben kiváncsian megkérdezed miert szeret ha nem is ismer igazán nem bántó, de ha lekezelően vágod hozzá akkor lehet kiábrándító.

2016. okt. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jazt mondta szeret. Én visszakérdeztem miért or ilyeneket. Azt mondta mert igy gondolja. Én meg, hogy nem szerethet olyat akit nem is ismer.
2016. okt. 30. 01:33
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Bár nem akarom semelyik nemet leírni de manapság a lányoknak könnyebb ismerkedni és a srácok hátrányban vannak e téren viszont ami baj mindkét nemnél az az hogy előbb mondanak dolgokat,bántják meg a másikat és csak utána gondolkodnak.
2016. okt. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Régebben én is ismerkedtem hasonló habitusú leányzóval, ilyen esetben berágtam rá, és egy újabb strigula, hogy nem is akarok senkit.

Aztán meg ő keresett meg, akkor meglepődtem, de kezdte továbbra is a "lecseszést"

Úgyhogy ennyiben maradt a dolog, én olyan valakit kerestem, akit tudok szeretni.

2016. okt. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az egyik legmegalázóbb dolog, ha ilyet mondanak az embernek, ha szerelmet vall. Gyakorlatilag lehülyézik. De őszintén: ki tudhatja jobban, hogy mit érez, mint ő maga? A szerelem az esetek nagyobb részében nem úgy alakul ki, hogy a két fél állatira ismeri egymást. Bele lehet szeretni valakibe úgy is, hogy csak látod reggelente a buszon. Persze ez attól függ, ki mit nevez szerelemnek.
2016. okt. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%

Én is utálom amikor a pasi 2 hét beszélgetés után szerelmet vall de nem gondolja komolyan. Most is így jártam.

Valamelyik nap azt írja: nem illünk össze. :'D Jól van,-mondom-nem én vallottam szerelmet 2 hét után. Egyszerűen nevetséges. Talán meg kellene győződni teljesen arról,hogy mit is érzek a másik iránt és csak utána szerelmet vallani. De manapság boldog-boldogtalan szerelmet vall lépten nyomon úgy,hogy nem is gondolják komolyan.

2016. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ez az, beetetnek azzal hogy úgy szeretnek aztán meg lapát.
2016. okt. 30. 09:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!