Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők miért szeretnek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért szeretnek ki a pasiból? Mi az a cselekedet megcsaláson kívűl? Mire kell figyelni egy férfinek hogy ne ábránduljon ki belőlle a nő?

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 15:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
-belőle
2014. jan. 29. 15:42
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem azért mert még nem találták meg az igazit.
2014. jan. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Például ha ritkán járnak a nőhöz és egyáltalán nincs jövőkép eljegyzés ,esküvő stb 27 N
2014. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Mert pl. gyerekeik születnek... Az egy elég nagy krizis közeli helyzet egy házasságban.
2014. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne igénytelenedjen el, ne hanyagolja a nőt.

És az is számít, ha gyerek születik, a férfi hogyan viselkedik.


Szerintem azért szeretnek ki valakiből, mert rájönnek, hogy mégsem olyan, mint amilyennek elképzelték, vagy mégsem tudják a zavaró dolgait elfogadni (nem változik meg a másik).

2014. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Mire kell figyelni egy férfinek hogy ne ábránduljon ki belőlle a nő?"


Allandoan valtoznia kell. Meg kell ujulnia.

2014. jan. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

8 évet húztam le valaki mellett, akiből folyamatosan ábrándultam ki. Mi voltak ezek az okok?

- mindig minden más fontosabb volt, mint én (értsd még egy tv műsort sem tudott hanyagolni értem)

- figyelmetlen volt, az együtt töltött idő alatt 3szor felejtette el a névnapomat és egyébként sem lepett meg soha semmivel (nem drága ajándékokra vágyom, de időnként 1 szál virág vagy bonbon jólesett volna, miután én mindig figyelmes voltam vele)

- általában semmiben nem kérte ki a véleményemet, de ha mégis, akkor sem vette figyelembe (pl öltözködés)

- a családjával szemben sosem nekem adott igazat, még akkor sem, mikor egyértelműen nekem volt igazam, amit később a másik fél (a húga) is "bevallott"

- több nővel is bensőséges viszonyt alakított ki, amelynek következtében 2en is belészerettek. Persze ő végig tette a hülyét és még akkor is azt mondta, hogy csak barátok, amikor már egyértelmű volt, hogy az adott nő jóval többet akar. Nem tudom, hogy ő tényleg ennyire naiv volt, vagy csak engem nézett hülyének.

- ha nézeteltérésünk volt, akkor mindig vérremenő vitát alakított ki a dologból, mindig elkezdett sértegetni és ezek alkalmával nem egyszer hülyézett le.

- nem tisztelt és többször előfordult, hogy hazudott/ferdített


24/n

2014. jan. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

-ha nincs jövőképe, és semmi jövőbeni dologról nem lehet vele beszélni. Nem tervez, pár hétre előre sem.

-igénytelen

-rendetlen

Nálam (egyenlőre) kb ezek, ilyen sorban.

23 l

2014. jan. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egoizmus és a másikkal lévő nemtörődömség az ami egy kapcsolat gyilkosa.
2014. jan. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
Én azt tapasztalom leginkább az elkényelmesedés miatt. Megvan a nő, utána már törődnek annyit vele ("kifogott halat nem kell etetni" - ismerős?). Aztán csodálkoznak ha a másik egyszer csak közli, hogy vége van.
2014. jan. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!