Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szokás szerint csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom szokás szerint csak játszik, amikor végre 4 napot együtt lehetnénk. Ha szólok neki, zavarja. Mit kéne tennem, hogy észhez térítsem?

Figyelt kérdés

24L

26F


2016. okt. 30. 15:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
39%

Te melyik vagy?

Húzd le a kismegszakítót észrevétlenül. Aztán lehet gyertyafényes vacsorát rögtönözni :)

2016. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
48%
Válassz egy felnőtt férfit.
2016. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Természetesen a női oldalt képviselem.
2016. okt. 30. 15:57
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Játszál Te is :)
2016. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

Felöltözöl, összepakolsz pár cuccot, és egy szó nélkül elmész egy jóbaráthoz, vagy a szüleidhez, és megkéred, hogy tagadjanak le. Nem veszed fel a telefont, nem keresed sehogy.

Aztán a hosszú hétvége után hazamész, mint aki jól végezte dolgát. És ha balhézni kezd, akkor mondj csak annyit, hogy "nem akartalak tovább zavarni".

2016. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
5%
A női oldalt képviseled? A nők, férfit szoktak választani maguk mellé, nem játszadozó gyereket. Esetleg, már az anya szerepet gyakorolod vele?
2016. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%
Igen, megint itt vannak, akik szerint egy probléma elől el kell futni. Így mennek tönrke a kapcsolatok, hogy nem beszéltek meg semmit, hanem futóra.
2016. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
21%
miért egy gyökérrel jársz? miért nem férfival? :3
2016. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
86%

7: Bocs, de a probléma megoldása nem egyenlő azzal, hogy ha a pasija sza.rik a fejére, és ha szól neki, akkor elhajtja azzal, hogy zavarja, az két külön dolog.

Ennek a kisfiúnak sokkal fontosabb a játék, mint a barátnője. És nem lehet vele beszélni, mert az zavaró!

Mit tegyen még a kérdező?!


Jajj, hát tudom: vetkőzzön le, vagy öltözzön be valami szexis jelmezbe, és kezdjen el furulyázni, amíg őfelsége játszik, hátha akkor hajlandó észrevenni, hogy párkapcsolatban van! Eltaláltam?


Meg a kis fa.szomat!


A "szokás szerint" nekem azt jelenti, hogy az együtt töltött idő kb. kimerül ebben. Nem egymással élnek, legfeljebb egymás mellett.

Merem állítani, hogy a kissrác játékfüggő. Ez sem épp az a probléma, amin a kérdező tudna segíteni, ha ő nem is hajlandó ezt problémaként értékelni.


Egyébként hidd el, ha szó nélkül eltűnne pár napra, és aztán a saját szavait dobja neki vissza, akkor esetleg elgondolkodna azon, hogy "ezt nem így kellett volna".


Jelenleg az van, hogy a srácnak tök megfelel, hogy van mellette valami instant punci, amit elővesz, ha szüksége van rá, és ha nincs rá szüksége, akkor ne zavarja. Csodálatos párkapcsolat, kell is küzdeni érte, hogy sokáig így maradjon!


Nem kell minden nőnek lábtörlőnek lennie egy pocsék kapcsolatban. Fel kell tudni ismerni, amikor ideje tovább lépni, és minden más már csak időpazarlás.


Egyébként ha tudsz olvasni, akkor látod, hogy azt írtam, hogy pár nap múlva menjen vissza. Ezzel fel tudja rázni. Esetleg.

Én nem mennék... Nekem ilyen kapcsolatból ennyi pont elég lenne. A felnőtt férfiakat szeretem.

2016. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
Neked 4 nap nyálas film nézés, neki meg 4 nap játék kell. Ezt a kettőt össze kell hozni. Legyen 1 nap kinevezve játékra, legyen egy nap kinevezve nyáladzásra. Kompromisszumokat kell kötni. Nyilván nem fog érted lemondani a kedvenc időtöltéséről, azt ne is kérd, de mindig lehet köztes megoldást találni.
2016. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!