Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért mondott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mondott olyat rám a párom?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta ismerem de sosem jöttünk össze, többször is visszautasított. Fél éve rám írt,hogy szívesen találkozna velem mint barát. Aztán pár hét után össze is jöttünk, ami számomra kicsit furcsa volt. Nem akartam ezt a lehetőséget visszautasítani hiszen mindig vágytam rá. Ma pedig keresgéltem pár dolgot gyakori kérdéseken és megtaláltam egy korábbi kérdését amit pár hónappal előbb írt ki mielőtt összejöttünk volna, ahol éppen gamer csajt keresett és annyira ismerős volt a stílusa, mentalitása hogy megkérdeztem tőle h ő írta-e ki és bevallotta,hogy ő volt. Inkább nem is részletezném,hogy mit mondott rám . Ezt még is mire véljem ?

2016. okt. 31. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miert, mit mondott? Igy nem tul vilagos a kerdesed.
2016. okt. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Atom nagy q vagyok . És ha tényleg az vagyok a szemébe akkor miért jött össze velem?
2016. okt. 31. 13:08
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Értelmi szinted a béka s..gge alatt van!!


Ki tudsz ide írni normálisan egy kérdést, vagy nem? Vagy jobb, ha meg se szólalsz, mert csak h..lyeség jönne ki a szádból!


Ennek a kérdésnek mi értelme? Semmi konkrétat nem írtál ki!

2016. okt. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

de ezt mikor mondta? itt a gyakorin írta?


amúgy tényleg qrva vagy?

2016. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
most már látom a válaszod: mert ingyen p..na vagy neki, ennyi! jó vagy d..gásra, de semmi több!
2016. okt. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok qrva ezt leszögezném
2016. okt. 31. 13:13
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

egyébként hiába lett lepontozva a 3. válaszom, az értelmi szinted akkor is ott van!


MERT:

szerinted mi honnan a fenéből tudhatjuk, hogy miért mondta ezt? szerinted mi ő vagyunk? kérdezd meg tőle, ha annyira irritál téged ez a kijelentése, erre csak ő tud értékelhető választ adni!

2016. okt. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
sajnálom nem én pontoztam le de ha ennyire ideges leszel attól h egy részt nem akartam inkább leírni akk minek kommentelsz ide ? :D csak mérgelődsz és osztod h mennyire hülye vagyok meg a tudásom 0 majd legközelebb lejjebb viszem a kedvedért a szintet h te is megértsd
2016. okt. 31. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy a kedves párod csak egy szánalmas, ócska kis csicskának gondol (teljes joggal), unaloműzésnek jó vagy, amíg nincs jobb, de soha nem voltak és nem is lesznek feléd valódi érzelmei. Ezért utasított el többször, amikor nyomultál rá, ezért qrvázott le a hátad mögött, ezért viselkedik veled úgy, ahogy. De hát neked ez tök jól megfelel, hiszen tartásod, önbecsülésed amúgy sincs, és úúúúgy szereted ezt a jóembert, hogy tökéletesen megfelel neked, hogy csak egy pótlék vagy, amíg nem talál olyan nőt, aki tényegesen kell neki. Hanem így lenne, akkor nem lennél vele. Szóval ezek után mi a kérdés?
2016. okt. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
többet nem kérdezek mert csak még jobban elszomorítasz :c
2016. okt. 31. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!