Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mondott már olyat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondott már olyat nektek pasi, amitől elérzékenyültetek? Mi volt az? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

És most nem arra gondolok, hogy megkértete a kezeteket, vagy ilyenek... bármi más inkább, ismerkedéskor.

Én azzal, amikor elmondtam neki, hogy bulikban csak őt keresem, ha vele találkozok, akkor az jó buli volt, ha nem akkor nem - és már ennyitől elérzékenyült, könnyes szemekkel...


2014. szept. 8. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondtam neki, olyan szép vagy mint kenderen a bibe :) Ilyen bókot nem hallott még a párduc testű bige ;)
2014. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Te túl okos vagy hozzám." Nem érzem magam elég okosnak az iskolámhoz, amit igyekszem szorgalommal pótolni, de nagyon nehéz, szóval ez a bók eléggé betalált.
2014. szept. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

hogy "ne nagyanyámnak nyalizz. ő járjon veled vagy én?"


nem érzékenyültem el, de jól esett, mert ebből megtudtam, hogy járni akar velem :P

2014. szept. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem mondott ilyet senki...
2014. szept. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen volt és van a mai napig :) Az egyik az volt,hogy még a kapcsolat elején mondta,hogy legyünk csak barátok én meg mondtam neki,hogy olyan kár,hogy már nem szeret azt válaszolta,hogy : Ha azt mondanám,hogy nem szeretlek hazudnék neked de ha azt mondom szeretlek azzal fájdalmat okoznék. Mondtam neki,hogy azzal okoz fájdalmat ha szeret de nem mondja erre azt válaszolta : Tudod mit? Szeretlek! :)

A másik meg akkor volt mikor el kellett utaznom megölelte fekve a lábam és kisfiúsan azt mondta : Enyim nem adom! :)

Majdnem két és fél éve vagyunk együtt de a mai napig szinte minden nap mond valami olyat még ha az nem is romantikus amitől elérzékenyülök, pedig nem vagyok picsogós típus. :)

2014. szept. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szex közben: "Tudod, hogy az előbb ejakuláltál?" bizony elérzékenyültem :D
2014. szept. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!