Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nektek mondott már olyat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mondott már olyat a vőlegényetek/menyasszonyotok, hogy nem is szeretne már elvenni titeket?

Figyelt kérdés

Nekem ezt mondta ma, útban van a baba is, és megtaláltam egy facebook beszélgetését, amiben egy régi ismerősével beszélgetett, és át is küldött neki egy pikáns beszélgetést.

Hogy tudom ezt lekezelni? Hogy hozzam fel? Penge szélére szeretném állítani, hogy szégyellje magát.

(Korábban már beszéltünk a megcsalásról, mindketten azonosan vélekedtünk róla, hogy nem bocsátanánk meg egymásnak.)

Tapintatos véleményeket szeretnék, mert nem vagyok abban a lelkiállapotban... Köszönöm.


2014. okt. 19. 16:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha nekem ilyet mondana akár egyszer is a vőlegényem, ott véget is érne az egész.
2014. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
92%
Egy pikáns beszélgetés még nem megcsalás, bár az sem mellékes, hogyan jutottál hozzá. És miért pont megszégyenítés jutott eszedbe, mi a célod vele? Tisztázd normális hangnemben, ha megszégyeníted és bezárkózik, még kevesebbet fogsz tudni a körülményekről.
2014. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak írom: mindketten tudjuk egymás facebook jelszavát, ami le is van mentve mindkettőnk laptopjára.
2014. okt. 19. 16:13
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

1. Milyen pikáns beszélgetést küldött át az ismerősének?

2. Miért baj, ha egy régi ismerőssel beszélget?

3. Egy helyzetet kezelni lehet, nem lekezelni.

4. Milyen penge szélére akarod te állítani? Pellengérre gondolsz?

5. A megoldás baromi egyszerű, odaállsz elé, és megkérdezed, hogy miért nem akar már elvenni.

2014. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1.Mondtam, hogy az ilyen válaszok nem érdekelnek.

2. Ez csak egy kevés részlet, amit leírtam.

3. Még én szégyelljem magam???? Vagy hogy gondolod??????????!!!

2014. okt. 19. 16:15
 6/21 anonim ***** válasza:
86%

Miért mondta ezt, volt mostanában valami rossz a párkapcsolatotokban? Miféle beszélgetésről van szó, mert egyáltalán nem értem. Nem hiszem, hogy ha tudja, hogy megtudod nézni a facebook-ját, akkor pont ott akarna "megcsalni"... Mióta vagytok együtt, és úgy általában milyen a kapcsolatotok?


Ne megszégyeníteni akard, hanem értelmes felnőtt ember módjára ülj le vele és beszéljétek meg mi a helyzet. És fejezd be a hisztit, segíteni akarnak az előttem lévők is, de így nehéz, hogy mindenkit letámadsz.

2014. okt. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kerek-perec kérdezz rá, utána látod majd a reakciót, vagy a magyarázatot, hogy miért nem akar elvenni.
2014. okt. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
56%
Azonnal befejezném minden nemú kapcsolatot az ilyen fazonnal. Akár gyereket várnék, akár nem a helyedben és egy szó nélkül lelépnék. Utána könyöröghetne, sosem érne el többet.
2014. okt. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Most mit nem ertesz ezen? Mar nem akar elvenni, ennyi.


Masok facebookjaban kutakodni meg unorito, akar tudod a jelszavat, akar nem. Privatszfera, mond neked valamit?

2014. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát, legalább a tudomásodra jutott az, amit a szemedbe (egyelőre) nem mondott volna.

Valsz. ha nem jönne a baba, akkor nem venne el. Ennyi.

Most te gondolkodj el azon, hogy hozzámész-e egy olyanhoz, ako csupán a baba iránt érzett felelősségtudatból venne el.


(Off: a "penge szélére" igen vicces. Gondolom "pellengére" gondoltál.)

2014. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!