Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanátok: állva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok: állva pisiljen a wc-be és szétfröcsög vagy a csapba, ahol nem megy szét és még a farkát is leöblíti a végén?

Figyelt kérdés
Én szívesen pisilek a csapba, nekem kényelmesebb és tisztább dolog is. Mennyire fogadnátok ezt el?
2016. okt. 31. 13:12
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Próbáltam...csapba nehézkes. A kagylóba még megjár. ;)
2016. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem sikerül betalálni egy wcbe, ott azért vannak gondok. Ülj rá akkor az ülőkére.

Nem hiszem, hogy a legtöbben ezt jól fogadnák, én tuti nem.

2016. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
3 éves a fiam, és tudja használni a wc-t. Szerintem zseni a gyerek!
2016. okt. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

azért kérdem csak, mert szoktak itt csajok panaszkodni, hogy miért nem ülve pisil a pasija. amúgy tény, hogy néha mellé megy. nem arról van szó, hogy rendszeresen, de gondolom az is zavar sok nőt.


meg egyáltalán szerintem amúgy is kényelmesebb a csapba :/

2016. okt. 31. 13:20
 5/45 anonim ***** válasza:
100%
A gond az, hogy akkor is megy mellé is, ha nem látod. Ha a csapba pisálsz, akkor is megy mellé is, ráadásul ott vannak a fogkefék... :/
2016. okt. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%
ülve és használj wcpapírt a tisztításhoz -.-
2016. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, azért a csapot higiénikusabb helynek tartjuk, és közelebb van az ember arcához, ennyi erővel miért nem mosol kezet meg arcot a wc kagylóban??

Az biztos, hogy én a közös lakásban avgy saját helyemen nem engedném, a saját lakásában meg azt csinál, amit akar.

2016. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
47%
WC-be bele találsz, akkor is, álló helyzetben, fröcsög szanaszét. A csapba kevésbé, mert közel van, de ott is megy szét:( A tuti, ha követed a kutyákat és 1-2 parkban lévő fát veszel célba.
2016. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

szerintem nem megy mellé a csapban. és vízsugár leviszi. és a vizelet steril. meg nem úgy tűnik, hogy bármi ilyen szag maradna ott vagy bármi. de ha tudnám, hogy ez valahogy nem jó ilyen tisztasági szempontból, akkor nem csinálnám.


mondjuk azt is szoktam, hogy reggel fogmosás közben... :D

2016. okt. 31. 13:29
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

" amúgy tény, hogy néha mellé megy."


Akkor takaríts össze magad után. Ez nem jutott estedbe?

Csapba hugyozni? Undorító!

2016. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!