Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Kérlek titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Kérlek titeket, őszintén. Melyiket választanátok, ha az alábbi lehetőségeitek lennének?

Figyelt kérdés

1. Szereted a fiút akivel együtt vagy négy éve, de nagyon mások vagytok, rögös úton jutottatok el idáig. A fiúnak nehezek az anyagi körülményei, saját vállalkozása van, azt csinálja amit szeret. Ugyanakkor, az anyukája betegsége miatt részben hozzá van láncolva, a mama folyamatos ellátásra szorul, így ez is a jövőtök része lenne valamilyen formában. Néha vannak azért vitáitok is...


2. A sráccal 10 éve baráti kapcsolatban, nagyon szereted őt, barátilag, komolyabb, téged érdeklő témákról tudtok beszélgetni, és egyébként jóképűnek, jó pasinak tartod. Kiderül, hogy akar tőled többet barátságnál. A családja neki is...nehéz ügy, egyetemre jár és kisebb-nagyobb melókat vállal mellette.


3. Az exetek idősebb az előző két srácnál, egy hónapig voltatok együtt, rossz időben találkoztatok egymással. Jól fizető munkahelye van, rövid időn belül lehetőségetek lenne összeköltözni, komolyabb terveket szövögetni. Nagyon kedveled a személyiségét, külsőre viszont annyira nem jön be. Szeretné újra megpróbálni veled.


Mindhárom fiúról elmondható, hogy kedves, figyelmes veled, jó a humora, és eléggé romantikus.

A lány egyébként 22 éves, ha ez számít, egyetemre jár, tanári pályára készül.

Én az egyik vagyok a három srác közül.

Tehát, melyiket választanátok?


2016. szept. 10. 23:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
2
2016. szept. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes. Egyszerűen nem tudok rájönni hogy melyik vagy. :D
2016. szept. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De ne is azt a számot írjátok, amelyik szerintetek én vagyok, hanem akit választanátok.
2016. szept. 11. 00:16
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Azért én megtippelem, hogy a kettes vagy. Az ex tuti nem, egy ex nem tud ennyit se a jelenlegi barátról, se a baráti barátról. A lány valszeg nem mondaná el a barátjának, hogy jó pasinak tartja a barát barátját, emellett az pláne nem, hogy a barát barát érez iránta többet is, míg egy havernak lazán el lehet mondani, hogy a párjának baja van. Szóval szerintem a kettes vagy, és én szurkolok neked, mert a leírásban magamra ismertem.
2016. szept. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Az első felejtős, az már halálra van ítélve csak idő kérdése.


A második határeset, de 10 évem volt rá, hogy legyen valami, és mégse lett, szóval ott tuti okkal nem történt semmi. Talán pont a család.


Az ex talán. Az összes közül az egyetlen lehetőség, amiben biztosan van jövő. És lehet, hogy annyira nem tetszik, de jártam vele egy hónapot, szóval tuti, hogy valamit látok benne azért. De kérdés, hogy miért szakítottunk? Ha megcsalt akkor ő se.


25L

2016. szept. 11. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem volt megcsalás, a jelenlegi barát esetében viszont már igen, kb. két éve.
2016. szept. 11. 02:18
 7/17 anonim ***** válasza:
2
2016. szept. 11. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
1-es mivel ő a jelenlegi parom... Es ez csunya lesz de a mama sem él orokké... 25L
2016. szept. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Egyiket sem. Ha már teljes listád van más pasikról, akkor a jelenlegihez semmi nem köt. A másik kettő meg nem annyira meggyőző, hogy egyértelműen őket akard. Ez tipikusan az az élethelyzet, amikor EGYEDÜL a legjobb! Aztán ha jön valaki, akinél nem kérdés, akkor újra érdemes párkapcsolatban élni. De az, hogy listázod, pontozod és úgy választasz, mint télre egy csizmád, gusztustalan. Ez nem erről szól.
2016. szept. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én őszintén szingli maradnék és várnék amíg megismerek egy 4-et. Miért kell valakit választania a lánynak?


Az alábbi lehetőségek közül én szexelnék a 3assal. Ha viszont titokban vonzódok a 2eshez és nem csak tapintatból mondtam, hogy jó pasinak tartom, akkor várnám, hogy lépjen ki a barátzónából, akkor is ha rámegy a meglévő 1es kapcsolatom(aminek már úgyis vége)


Az ex annyival jobb helyzetben van, hogy hozzá biztosan vonzódik a lány. A baráthoz nem biztos. Az 1es srácot már csak sajnálja.


De szerintem egyiknek sincs jövője, a lány maradjon egyedül és keressen mást.

2016. szept. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!