Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg az exemmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan értessem meg az exemmel, hogy nem akarok vele kommunikálni?

Figyelt kérdés
Pár hónapja mentünk szét. Azóta is manipulálni próbál. El akarja velem hitetni, hogy köteles vagyok neki baráti alapon beszámolni arról mi van velem. Pl ha ismerkedek valakivel. Megmondtam neki, hogy nem tartozik rá és biztos nem fogom megkeresni ha ilyen lesz. Azóta irkál a neten, meséli mi van vele stb. Össze akar újra jönni én meg mondtam neki már, hogy ez nekem nem áll szándékomban. Ha nem irok vissza akkor kiakad mert látja hogy fent voltam, sokáig és tudja, hogy mással ismerkedek.
2016. okt. 31. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ő még mindig úgy viselkedik veled, mintha a barátnője lennél, és joga lenne számonkérni dolgokat. Azt tudom javasolni, hogy szakíts meg vele minden kapcsolatot. Mondd meg neki egyenesen, hogy nem vagytok barátok, és ne vagy kíváncsi rá. Ha ez sem hat, tiltsd le!
2016. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Ne vedd fel neki a telefont! Ne írj neki vissza. Ha az utcán látod, egy köszönés után" szaladj tovább" ! Előbb utóbb le fog esni neki a dolog.
2016. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon nehéz eset lehet. Próbáld meg neki újra és újra elmondani, hogy semmi magyarázattal nem tartozol neki, vagy ne is válaszolj neki egyáltalán. Egy idő után vagy leesik neki vagy te fogod letiltani. Sajnos semmi mást nem tudsz tenni :/
2016. okt. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nehéz felfogású exem, nem értett a szóból. Töröld és tilsd le mindenhonnan (pl facebook)! Számát is rakd tiltólistára, hogy ne tudjon se hívni, se SMS-t írni! Így esélye sem lesz, hogy elérjen, ha meg véletlen összefutsz vele valahol, elég egy Hello aztán menj szépen tovább. Nem vagy már a barátnője, semmi köze hozzad és a dolgaidhoz. Ne hagyd, hogy zaklasson!!
2016. okt. 31. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kell vele megértetni. Szóba se kell vele állni.
2016. okt. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megszakad a szivem közben mert még mindig nem mindegy.. Akárhogy is voltunk mi ketten, csak van egy közös múltunk, csak szerettem valamikor. Nem tudok vele szemben határozottan fellépni és elutasitó lenni. Illetve tudok, megtettem, de belül remegtem és összetörtem közben. Talán mostmár megérti, hogy nincs értelme továbbra is utánam járni :/
2016. okt. 31. 15:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Előbb akkor talán TE lépj túl rajta. Míg sajnálgatod, addig kiszolgáltatod neki magad, így bármit megtehet - és tesz is - veled.

Fogd fel, hogy vége! és tégy is úgy, értsd: ignoráld és ne menj bele az ostoba játszmáiba.

És míg ezt nem tudod megtenni, ne kezdj új kapcsolatba, mert nem lehettek boldogok.

2016. okt. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell neki visszairkálni.
2016. okt. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!