Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gyorsan halad, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gyorsan halad, mit mondjak neki hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Munkatárs, ismerem pár hónapja. Egy hónapja irunk. Valamennyire megismertem de nem tudom belemenjek-e, nem vagyok biztos a dolgomban. Ő nagyon akarná hogy megpróbáljuk együtt. Szimpatikus, őszintének tűnik, nem játssza meg magát. De akkor sem tudok ilyen gyorsan dönteni, hogy el tudok-e többet képzelni most igy hirtelen. El tudok, csak attól tartok meggondolom magam és az rosszabbul sülne ki. Mit tegyek?
2016. okt. 31. 20:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
37%
dugtok,aztán ha jól csinálja akkor megtartod.
2016. okt. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az kizárt.
2016. okt. 31. 20:34
 3/20 A kérdező kommentje:
Habár szerintem abban nem rossz ;) de szó se lehet róla.
2016. okt. 31. 20:36
 4/20 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked ez a tempó kicsit gyors. Szimpatikus neked, de kicsit jobban meg szeretnéd ismerni, mielőtt kapcsolati dolgokról beszéltek. Ha ezt normálisan elmondod, és nem érti meg, akkor nem őt keresed. 23/F
2016. okt. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azt mondod szimpatikus, akkor próbáld ezt valahogy konkrétan hogy értse us a tudtára adni.Ha őszinte és nem játsza meg magát, akkor valószínűleg tőled is őszinteséget várna.Mond el neki hogy lehetne közös jövőtök, de kicsit lassitson.Lehet csak azért"siet" mert nagyon szeret téged és fél hogy elveszít.Ha nem játsza meg magát biztos hogy szeret téged.A helyedben vigyáznák rá nagyon!!
2016. okt. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Dugás kizárt, akkor miről is akarsz dönteni?

Együtt, vagy is össze költözni és akkor dugni? Nem jó, akkor meg szétköltözni?

2016. okt. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
17%
Nahát-nahát, a kis türelmetlen alfahímecske már nagyon be akarja varrni a lukacskádat. :D De te ugye minő véletlen okos, értelmes, intelligens nő létedre őszintének, szavahihetőnek, hitelesnek gondolod. Ki gondolta volna. ;D Aztán a nagy sietségnek nehogy koppanás legyen a vége, vagy annak, hogy ráripakodsz, aztán átmegy agresszív kismalacba a tag. Általában mindig ezeket a sietős szépfiúkat (utalsz is rá, hogy dugásban nem lehet rossz) szopjátok be, aki miatt utána az egész férfinemet ócsárolni fogjátok.
2016. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Mindent, amit mondanod kell(ene), már le is írtad ide nekünk. :)


"Szimpatikus vagy, őszintének tűnsz, nem játsszod meg magad, de nem tudok ilyen gyorsan dönteni, hogy el tudok-e többet képzelni most igy hirtelen."

Kb. ennyi, kicsit személyesebben persze.


Nem ismerlek titeket (Vagy mégis? Ki tudja? :) ) és a pontos szituációt, de szerintem a legfontosabb, hogy ezt mielõbb tisztázd vele, mert tapasztalataim szerint a kétség ezerszer rosszabb. Mindkettõtöknek.

Ha úgy érzed, fogalmazz optimistán. Végülis csak egy kis idõt kérsz, ha ennyit nem áldoz, akkor örülj, hogy hamar kiderült, mennyit is (nem) jelentesz számára, de rettentõen fontos, hogy NE adj neki reményt, ha nincs remény.

Ez az egyik legsúlyosabb hiba, amit ebben a helyzetben elkövethetsz!

2016. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Igaza van a nyolcasnak.Ha nincs remény, mond meg neki .ki kell merni mondani, nem hallgatni kell.ha van remény, azt is mond meg neki.Szegény, biztos szeret ha Ennyire sűrgetné a dolgot.És egyes válaszoló, szerintem nem elsősorban dugni akar a másik fél.Itt szerintem komoly érzések vannak legyél őszinte re is. mond meg hogy lehet belőle valami, csak lassitson.Tapasztalat!!: Nagyon szeret téged, ha Ennyire siet( nem dugni akar hamar:)
2016. okt. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%
Ha nem is azonnal kapcsolatot, de néhány randit miért nem próbáltok meg? Ennyi idő alatt mások már össze is házasodnak és el is válnak, ti meg még sehol sem tartotok.
2016. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!