Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, nők, akik magasabbak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nők, akik magasabbak a párjuknál! Ti hogyan oldjátok meg a magassarkú viselését?

Figyelt kérdés
Kb egyforma magasak vagyunk, mindig sokat jártam magassarkúba, de mióta együtt vagyunk nem merek magassarkút venni, pedig a szívem szakad meg. Vettem egy szép ruhát és láttam a Deichmannba egy 8cm magas sarkokkal megáldott gyönyörű csizmát, amivel a ruha nagyon nőies lenne és ünnepi vacsihoz szintén menne, de ugy itt jön képbe az, hogy akkor vagy 8cm-rel magasabb lennék tőle.
2016. nov. 1. 08:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Párommal egy magasságúak vagyunk, alkalmakkor felveszek magas sarkút is, nem zavarja :)
2016. nov. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De ti nem érzitek magatokat olyankor nagydarabnak? Nem érzem azt, ha magassarkú van rajtam, hogy én vagyok a kis törékeny nő
2016. nov. 1. 08:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy zavarná-e vagy sem. Ha nem zavarja probléma megoldva. Ha zavarja akkor választanod kell: vagy a pasi vagy a cipő :D
2016. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nálunk van ilyen, pedig nem tekintem magam nagyon alacsonynak. 178 vagyok, a barátnőm 176. Észrevettem én is rajta, hogy régebben, amikor láttam, akkor sokszor volt magassarkúban, miután összejöttünk meg soha. Először nem is értettem, hogy mi a helyzet, mert nagyon jól állt neki mindig is. Aztán egyszer mentünk színházba, csinos fekete ruhát vett fel, én meg rutinszerűen adtam neki a tűsarkúját hozzá, hogy ehhez a csinos ruhához ez illik. Aztán meglepődött, meg mondta, hogy nem lehet. Akkor esett le, hogy azt hiszi, hogy engem zavarna a dolog, pedig nem így van. Nagyon jól áll neki, szóval mondtam, hogy hordja nyugodtan, engem nem zavar. Persze nem mindig vesz még fel most sem, de jelesebb alkalmakra még szoktam is neki mondani, hogy tűsarkú. Egyrészről baromi szexi benne, másrészről ő ezt szereti viselni. Én meg ha fényképezés van, akkor felállok a lépcsőre. (Jó, nem :D ) 23/F
2016. nov. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az en baratom alapbol alacsonyabb nalam es alkalmankent en is felveszek a magasat, mondjuk nekem az ilyen kb 5-6 cm max ami kenyelmes. Paromat nem zavarja mert elottem is magasabb baratnoi voltak. Barataink megszoktak, bar ez nem egy olyan dolog amin barki elcsodalkozna. Nyugodtan viselj magasat, attol meg te maradsz a torekeny no es a parod a ferfi, ez nem a magassagon mulik.
2016. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
Nálunk alapból alacsonyabb az uram. Én fájó szívvel, de száműztem a magasabb sarkakat. Bár azt mondja, őt nem zavarja. Persze vannak olyan kabátok, felsők, nadrágok, ruhák, amik sarkakkal az igaziak, de időközben meg annyira hozzászoktam a kényelmes cipőkhöz, hogy annyira nem is hiányzik
2016. nov. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki "törékeny" nőnek tűnik-e kívülről, elsősorban alkati kérdés és nem a magasságé. Lehet egy 180 centis nő is törékeny, ha vékony és egy 160-as is nagy darab, ha kövér, még akkor is, ha a párjánál lényegesen alacsonyabb. Nekem sosem volt igényem, hogy törékenynek tűnjek akár a párom mellett, akár csak úgy natúr. Mi is egymagasak vagyunk, én alkatilag vékony (nem gebe, de vékony, az élsport nem múlt el nyomtalanul, 175 cm ide vagy oda, még sosem voltam 57 kiló felett, csak terhesen)eleve. Kettőnk közül a férjem szereti jobban, ha magassarkút hordok, Ő forszírozza állandóan, én nagyon nem szeretem és nem a magasságom miatt. Nekem a tartásom is egyenesebb, férjem mackósodott is picit, így ha lapos sarkúban vagyok is magasabbnak tűnök nála. Engem sosem zavart, Őt meg nopláne nem, ha magasabb lettem lényegesen egy cipő miatt, szerintem ha a pár mindkét tagja jól érzi magát a bőrében és magabiztosságot sugároz, akkor lényegében totál mindegy, hogy ki mit visel. Szerintem bátran viseld, a párodat meg biztosan nem zavarja, sőt büszke lesz a nőre az oldalán, ha meg mégis zavaró ez számára, akkor ott önértékelési gondok lehetnek inkább, egészséges önbeccsüléssel rendelkező férfi szerintem pont tesz rá magasról, hogy mennyivel magasabb a párja, nem ez alapján méri a férfiasságát. Ahogy a nőiesség sem a tűsarkún múlik, lehet valaki végzet asszonya smink nélkül, farmerban és trikóban, meg lehet teljesen átlagos, sőt közönséges miniben és tűsarkúban fél kikló vakolattal és 3 óra füdőszobai készülődéssel a háta mögött is. Érezd jól magad a bőrödben és vedd csak meg, majd viseld bátran a hőn áhított csizmát, biztosan jól áll majd és a párod is dagadó mellel feszít majd melletted!
2016. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy. Mindenkepp magasabb leszel tole aztan vagy zavar vagy nem. Evekig jartam egy 167 cm-s sraccal (174 cm vagyok), es soha nem nezem vissza a vele keszult eskuvos, elegans esemenyes kepeket, mert baromi szarul nezek ki a totyogos balerinaimban :'D. Ezt meg az allando gornyedest, hamar meg lehet am unni, szoval azota min. 180 centitol megy a szelektalas, nem kerek tobb hatproblemat :'D.
2016. nov. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-as, ez a párod hibája, hogy levárta, hogy begörnyedj, én már előbb leírtam, hogy képeken se zavar, szóval 180 alatt is lehet keresni, csak megfelelő ember kell hozzá :D

Amúgy meg tudjátok, ő a magas, én a pici, szemmagasságban a cici *-* :DDD 23/F

2016. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem varta el, hogy begornyedjek, dehogyis. Ez ebben a helyzetben automatikus reakcio volt, hogy ne tunjek nagydarabnak (tudom, hogy nem voltam az). Szimplan 174 centivel es 53 kiloval dromedarnak ereztem magam mellette meg magassarku nelkul is. Es ha jol ertettem a kerdezo magassarkuban kuzd ugyanezzel az erzessel.
2016. nov. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!