Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mindenki 30-év alatti?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt mindenki 30-év alatti?

Figyelt kérdés

Aki nem az miért "böngészik"itt?

Nemet, kort írjatok.



2016. nov. 2. 01:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Jahhogy az idetlen kerdesek a baj? 18 nem jelent semmit, 25 siman lehetnr ez a korhatar. Sok a kis idetlen 25 alatt, en is az voltam.
2016. nov. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

#6:

Csókolom Ági van?

2016. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem. 41f.

Értelmes kérdésekre válaszolok.

S persze trollkodok, mikor jár...

Sok mindenre választ kapok, sokszor kérdés kiiras nélkül.

2016. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Miért a 30 fölötti az nem felnőtt? Mert hogy a kategória "felnőtt-párkapcsolatok". Ez nem társkereső, mégha sokan annak is használják, miért ne böngészhetne itt bárki, akinek kedve tartja. Én ráérős időmben, ha nincs kedvem semmi "komolyabbhoz", olvasgatok, néha válaszolok, ha úgy érzem tudok érdemben segíteni, néha könnyesre röhögöm magam, néha hüledezek, akad, hogy icipicit trollkodom, de ez utóbbit csak ha nagyon magas a labda. Miért ne tehetném mindezt harmincon túl?

35/N

2016. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

38F

A sport/utazás kategóriát szoktam nézni, de néha ide is benézek. Vicces pár téma.:)

2016. nov. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
35 éves nő vagyok. Mikor van időm, főleg a gyereknevelés témakörben böngészek, ide tulajdonképpen szórakozni járok át.
2016. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Mentek a megérdemelt zöld jelek'. ..

Örülök, hogy vannak fent 30-felettiek az oldalon (ha nem trollkodtátok a korotokat:)

Azért a unalom és szórakozás mellett "befigyel"a kíváncsiság. -Kíváncsiak vagyunk másokra, idegen életekre - sorsokra stb...

A humoros trollokat szeretem,a túl okoskodókat nem, aki ténylegesen segít máson azt tisztelem, aki bántó azt szánom...

Érdekes és megdöbbentő dolgokon elgondolkodik az ember, néhány priváttal meg nem tudok mit kezdeni.... -De nagy ritkán igazán értelmes embereknek vissza írok, nincs abban semmi rossz.

2016. nov. 2. 10:49
 18/24 anonim ***** válasza:

Ment a zöld pipa a kérdezőnek is! ;)

Jaaa,... aranyom!

82N.

:D

2016. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

40N

Érdekel az emberi természet + az itteni kérdések olvastán mindig felértékelődik a saját párkapcsolatom.

2016. nov. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Sok kérdés van, ami engem is érdekel. 36N
2016. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!