Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerethet egy nő két férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet egy nő két férfit ugyanugy? Többi lent

Figyelt kérdés
Egy nő a férje mellett egy szeretőt is tud szereti meg a férjét is ugyanugy vagy csak az egyiket vagy egyiket sem igazán?
2016. nov. 3. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én pont így vagyok egy (kialakuló) kapcsolatban, ha egy nő biztosra tudja hogy ez így menni fog akkor nem lesz baj de úgy gondolom hogy nem mindenki képes erre
2016. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Egyket sem igazán.
2016. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez így van, egyiket sem igazán. Csak valamiért így praktikus neki, de ha igazán szeretne valakit, más nem kellene neki.
2016. nov. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a párom, a szeretőm nem csak a vágyak megéléséhez kell ő. 39f
2016. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
46%

Nem. Egyiket sem szereted igazán.

Továbbá kérdezném a kérdezőt és az őt mentegetőket, hogy akkor a pasitoknak is szabad több nőt szeretni?

2016. nov. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szeretheti
2016. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik volt exem azt mondta ő tud több férfiba egyszerre szerelmes lenni. Mondjuk ő füvel fával lefeküdt és semmibe vette a pasijait...
2016. nov. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!