Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet jobban, vagy ugyanúg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet jobban, vagy ugyanúgy mint az első szerelmét?

Figyelt kérdés

Barátommal már lassan fél éve vagyunk együtt, azt mondja egészen más vagyok mint a volt barátnője, akivel 2,5 évig volt együtt, és aki meg is csalta.


Mondja hogy szeret, egészen más vagyok, minden téren többet kap tőlem: érzelmileg, testileg, jobban éreztetem vele, hogy szeretem, figyelmes vagyok, stb.


Csak hát az emlékei - fog valaha engem is úgy szeretni?


2008. okt. 19. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
az embereknél az első szerelem mindig meghatározó, de szerintem rá fog jönni hamar, lehet h nála t9bb idő, bár félév azért nem kis idő, de ha tényleg többet kap tőled akkor rá fog jönni, h melletted a helye stb. biztos vagyok benne h fog úgy szeretni ha nem jobban. nálam is igy van ez, h volt az első szerelmem, aki szakított velem egy idő után, és még mindig seb, pedig tudom h nem vagyunk egymáshoz valók meg a mostani páromat imádom stb, de mégis ő volt az első szerelmem, és inkább az az emlék van bennem h csalódtam. lehet h a megcsalás miatt van ezzel ő is így.
2008. okt. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

en a baratommal 5 honapja vagyok egyutt ,es szereteem ot.Elotte volt egy 2 eves kapcsolatom ,elso szerelem...a srac megcsalt ,nem volt e legfigyelmesebb ,a mostani baratomtol megkapom mindazt amit tole nem kaptam meg...es megis ugy erzem hogy nem ugy szeretem a mostani baratom mint az exem ,mert az elso szerelem ad valami pluszt ,es az ebben valo csalodas felelmet az ujabb erzelmek taplalasara .Sokszor gondolok erre ,de ennek ellenere biztos vagyok abban ,hogy soha nem hagynam el a mostani baratom az exem miatt ,mert az mar a multe,az mar csak tortenelem ,es talan az exem irant taplalt szerelem azert tunt erosebbnek mert egyoldalu volt...szoval hidd el ,hogy szeret teged a baratod ...

egy 20 eves lany

2008. okt. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

mondta, hogy a másik csajban nem tudott fele ennyire sem megbízni, és mellettem biztonsáérzete van.

én is 20 vagyok..

akkor ne aggódjak? :(

Nekem egyébként ő az első nag szerelmem

2008. okt. 19. 20:29
 4/7 anonim válasza:
hat lehet hogy meg benne vannak az emlekek stb. de szerintem ha nem szeretne teged akkor nem mondana ilyeneket hogy szeret, egészen más vagy, minden téren többet kap tőled s ilyenek....ezen ne tord magad amig nem latsz rajta valtozas...vagyis elhanyagol meg ilyenek...
2008. okt. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2ik valaszado vagyok

semmikepp ne aggodj,mert szeret teged !:)

2008. okt. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokféle módon lehet szerelmesnek lenni. Én voltam egyszer nagyon vakon, és igencsak rosszul jártam, nem fogok soha többet senkit úgy szeretni, és jó ez így. Persze az aztán hihetetlen vad érzés volt, de most egy több mint 2 éves kapcsolatban, amihez már eleve kicsit higgadtabban álltam, sokkal jobban érzem magam. Szóval lehet, hogy az elsőn egyáltalán nem úgy szerette, mint téged, minden kapcsolat, minden szerelem más. De nem hiszem,hogy aggódnod kéne, főleg ha ilyen kedveseket mond. :)
2008. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem az hogy az elsőt vagy az utolsót szerette e jobban, az függ a kapcsolat hosszától is meg minőségétől is, ha szebb vagy meg boldogabb mellette, mert megbízható vagy jobb az ágyban, többé lmény stb, akkor téged szeret jobban

meg gondolom az emberek is ávltoznak, aki többet tapasztal többet csalódik az már máshogy áll hozzá a dolgokhoz

csiszolják ap árok egymást

meg ha az elsőt nagyobb hévvel is szerette, az akkor volt, az a lényeg, hogy már nem szereti, csak téged

főleg ha megbántotta, megcsalta

lehet emberileg hiányzik neki, a belső értékek, a megszokás, a régi énje, de tuti nem jönne vele össze, és nem tartja jobbnak nálad

ez relatív

én is úgy érzem, hogy a barátom jobban szeret mint az eddigi nőit, vagy az első csaját

és én is jobban szeretem mint az előtte lévő pasikat, pedig volt kifejezette jóképü pasim is

sőt volt h nem ovltam szerelmes dem égis nagyon ragaszkodtam valakihez, és az a szerelemnél is erősebb

és az fájt a legjobban, mikor szakítottunk, pedig én dobtam ki dem égis

jobban fájt h ő szenved mintha engem bántanának, így már én is szenvedtem

úgy törődtem bele, anélkül h visszarohannék hozzá, hogy volt egy rémálmom, és onnantól kezdve a jelenlegi kapcsimra koncentráltam, mert mikor elvesztesz valakit akkor érzed csak h milyen fontos volt, mikor hiányzik

2011. jan. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!