Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit néztek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit néztek egy fiún/fiúban, belső vagy külső a fontos, mert én már nem vagyok biztos semmiben?

Figyelt kérdés

Én nem értek már semmit, tegnap összedőlt bennem egy világ amikor AZ a bizonyos VALAKI azt mondta, hogy legyünk csak inkább barátok.Komolyan mondom én nem értek már semmit. Bunkó nem vagyok ez távol áll tőlem, próbálok kedves és vicces lenni. Na most a kedves rész az többé kevésbé mindig összejön, a vicces meg úgy az esetek többségében. Nem vagyok egy amolyan adonisz, de még ő mondta nekem, hogy szerinte azért nem lehetne a képemmel embert ölni. Úgy elszomorodtam, amikor azt mondta, hogy legyünk csak barátok, rendesen a sírás kerülgetett. Mondtam én neki hogy semmi gond, de hát mondani mindent tudok, amikor a torkomban meg akkora gombóc van mint a ház. Nincsenek nagy igényeim, csak azért nézzen ki valahogy...ne legyen betty a csúnya lány se, meg paris hilton se...a kettő közötti skála meg elég széles. Ne izguljak ne izguljak majd megtalálom az igazit... Ja én megtalálom, de ő is rám talál? Az a baj nálam gyorsan kialakulnak a dolgok , aztán meg csak emésztem magam a dolgokon. Nem akarok mást, csak egy barátnőt.. miért olyan nagy kérés ez? Lassan már egy mosolyt is nehéz magamból kifacsarni. Az önbizalmam emg sejthetitek hol van ezek után... na még amire gondoltok az alatt, ráadásul azt se tudom, hogy most mit kezdjek, nagyon le vagyok most törve.


Egy fősulis fiú.


2010. ápr. 27. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
A belsőségeket, én például nagyon szeretem a gyomrot rágcsálni. nyamnyam :P
2010. ápr. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"én már nem vagyok biztos semmiben?"


hát nem.

2010. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor találd rád majd a szerelem mikor nem fogsz rá vágyni..:D

nekem nem a külső a fontos egy fiúban..:D

mert lehet egy fiú helyes de bunkó..nahh azt nem kellene..:/

semmi baj nincs veled..csak az a gond hogy mindig társat akarsz..:D

menj kapcsolódj ki és ne emészd magad..úgyis rád talál nemsokára nyugi..;D

2010. ápr. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj, ilyen nincs. Most leírhatunk 100 jellemzőt de ez csak elmélet. Én ugyan nem tudom megmagyarázni mitől leszek szerelmes valakibe, lehet velem van a baj! Mert olyan amilyen! Lehet hogy amúgy a fekte hajú fiúk tetszenek és egy szőkébe szeretek bele.

Az a valaki is... Tudod lehetsz tökéletes is, az érzelmeket nem lehet irányítani! A lány nem tehet róla ha nem szeret beléd. Azt hittet ez egyértelmű.

2010. ápr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a baj, hogy ő pont nem, csak hogy 20 év alatt senkinek nem ezzel van a baj.
2010. ápr. 27. 20:52
 6/9 anonim válasza:

minden ember először a külsőt "vizsgálja" meg, mivel az amit első ránézésre meglátsz.. (ez értelmes volt XD) tehát a külső is fontos.. de számomra leginkább a belső.. mert lehet egy ember tök helyes ha am meg nagyon szemét.. azzal mire megyek..

szval a belső fontosabb, számomra.. de a külső sem az utolsó dolog :)

egyébként meg legyél türelemmel.. foglalkozz olyan lányokkal akik megérdemelnek, akikben látsz esélyt h szóba jöhetsz náluk..

(u.i.: bocsi, most nagyon hülyén fogalmaztam, álmos vagyok :D de remélem érthető)

Sok szerencsét neked a továbbiakban! :)

2010. ápr. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány (meg ne kérdezd, hogy "akkor mi?"). De jártas vagyok a problémád terén. Én sem vagyok épp szép, emiatt hamar meg kellett tapasztalnom amit most te, és megtapasztaltam újra, és újra, és újra. Annyit tudok mondani, amit már sokan mások elmondtak előttem a világnak: "ami nem pusztít el, az megerősít". Most egy remekül működő, kiegyensúlyozott kapcsolatban élek, lassan 3 éve. Hidd el, neked is össze fog jönni valaki olyannal, aki tényleg szeret.
2010. ápr. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy nem a belsőd miatt döntött úgy, hogy inkább csak barátok legyetek?


Úgy gondolom egy átlag párban meg van egy egészséges ellentét. Ha túlságosan azonos a gondolkozásmódotok, akkor nem feltétlen érdemes azon csodálkozni, hogy megismerkedés után a "barátok" feliratú dobozba raktak.

2010. ápr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Google Earth ;)
2010. ápr. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!