Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik ilyen furcsán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik ilyen furcsán a munkatársam?

Figyelt kérdés
3 hónapja dolgozom a munkahelyemen 5 közvetlen férfi munkatársam van, mind korombeli. Minddel kijövök, kedvesek, tényleg családi a hangulat. Az egyikük viszont nagyon furcsán viselkedik velem. Néha kedves, odajön hozzám érdeklődik de a következö másodpercben felpattan és szó nélkül otthagy. Ez többször előfordult már. Én kedvesen viselkedem vele igyekszem jó kapcsolatot kialakítani mindenkivel. Azt is észrevettem hogy ha az anyósjelöltje ( igen ő is itt dolgozik) lát minket hirtelen távolságtartó lesz kicsit bunkó is. Ha kettesben vagyunk pl. ebédlőben akkor mindig kedves. Nem igazán tudom mire vélni a viselkedését, segítenétek? Lehet hogy nem kedvel? (30 évesek vagyunk mindketten).
2016. nov. 4. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy bejössz neki, de ez így ennyiből tippmix. Mi sem tudunk biztosat mondani.
2016. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Arra nem is gondoltam hogy bejövök neki. Inkább arra hogy nem kedvel. Mondjuk az első heteimben állandóan nézett de ez nem jelent szerintem semmit.
2016. nov. 4. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!