Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A munkatársam miért viselkedik...

A munkatársam miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Érdekes a történet. Én összejöttem volna vele, volt randi, de aztán nem lett belőle semmi. Azóta viszont olyan, mintha nem is léteznék, szinte nem is köszön, nem kommunikál velem, úgy csinál, mintha ott sem lennék. A sokkal érdekesebb, hogy ezt már harmadszorra játszuk el, tehát ez a harmadik ilyen "ciklus". Megkérdeztem, hogy ezt mégis miért, azt mondta, hogy barátra nincs szüksége. Miért ennyire passzív? Már komolyan nem értem, hogy miért nem lehet normálisan egymás mellett meglenni.

2014. ápr. 29. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:

elég naiv a kérdésed.

Gondolom te vagy a lány, ő próbálkozott, te egy kis szájhúzás után azt mondtad inkább nem, de most várod, hogy minden legyen olyan, mint azelőtt. Poénkodás, összenevetés, kávézás,stb.


Mennyit tévedtem?

2014. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán nem vette le a srác, hogy összejöttél volna vele.
2014. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Barát vagy nem barát, attól még tényleg lehet kommunikatív :/ Nagyon bunkó!
2014. ápr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi.
2014. ápr. 29. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt, csak randi nélkül. (lány vagyok) Mire felébredtem, hogy akar vmit, addigra takarodót fújt. Illetve valószínűleg nem adtam egyértelmű jelzést.


Többször volt, hogy átnézett rajtam. Gondolom, így könnyebben elfelejt. De az is lehet, hogy csak rossz napja volt

, most normális munkakapcsolatban vagyunk.

2014. ápr. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!