Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fel lehet lobbantani még a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet lobbantani még a kialudt lángot? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

A párommal (24F) 1 éve leszünk együtt a jövő héten. Az utóbbi időben sok problémán mentünk át (kórház, műtét, anyagi- és munkahelyi problémák, parkapcsolati gondok...) és kezd bennem meginogni az érzés hogy valóban szeret-e...

Egész nap dolgozik, nem veszi észre ha valamit csinálok itthon, este ha beszélgetni akarok vele, azt mondja unja már hogy minden nap ugyanazt mondom el, kozben csak próbálom megbeszélni a konfliktusokat amik köztünk vannak, ami zavar. Újabban nem néz a szemembe, kerüli a tekintetem, csóknál nyitva a szeme, ritkábban érint meg, nem bújik hozzám...

Viszont ahogy visszatértünk külföldre dolgozni, ez megváltozik. Miért? Ott nincsen akire számíthat? Csak egy pótlék lennék neki akit vihet magával hogy ne legyen egyedül? Teljesen kikészülök mellette így. Nem tudok vele beszélgetni. Mindig fáradt... Próbálok kedveskedni neki de félek hogy késő és elveszítem őt.

De sajnos legbelül tudom a választ arra is hogy mit fogunk csinálni az első évfordulónkon... Semmit :( Pedig mielőtt bekerült a kórházba meg akarta kérni a kezem. Mi történhetett ami ennyire megváltozott? Egy kettőre elmúlt a szerelem???

21L



2016. nov. 4. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, kérdezz rá. Ha kitérő választ ad, legyél erős és hagyd ott, egy kapcsolat sem éri meg hogy tönkre tedd magadat!
2016. nov. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kezdem en is azt érezni, hogy nincs jövőnk... és tudom hogy vele kell ezt megbeszélni de egyszerűen félek hogy tudom a választ :(
2016. nov. 5. 00:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Dolgozz te is annyit, majd meg tudod hogy mi az hogy fáradtság.
2016. nov. 5. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem akar változtatni akkor sajnos sehogy.
2016. nov. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Dolgozok én is annyit, és akkor fáradtan odaesek mellé, és megölelem... :)

igy is lehet

2016. nov. 5. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!