Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Kétségbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Volt egy 2 hónapos kapcsolatom nyáron, de szex nem volt köztünk, csak petting (ujjazás, egymás simogatása). Petting közben viszont arra nem igazán figyeltünk, hogy párom miután magához nyúlt, engem is kényeztetett.


Fogamzásgátló tablettát szedek, tehát elvileg a védekezés rendben volt, viszont egy ideje tipikus terhességi tüneteket veszek észre magamon. A menstruációm (illetve megvonásos vérzésem) azóta is mindkét hónapban rendesen megjött, de fájnak a melleim, a hátam, hányingerem van és még a hasam is nőtt. Egy este még kisebb barnás folyásom is volt.

Annyira megijedtem, hogy vettem két terhességi tesztet is, de negatívak lettek. Viszont annyi helyen olvastam, hogy voltak, akiknek a terhesség alatt végig negatív volt a tesztjük, hogy nem bírok megnyugodni.

Honnan tudhatnám biztosra?

Van esély rá, hogy a tablettám nem működött rendesen és "sikerült" teherbe esnem?


Nem bírom már ezt a folyamatos aggódást, aludni sem tudok az idegességtől...

Köszönöm előre is a válaszokat!


2016. okt. 3. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Szinte 0 az eselye. Ha csak nem erosen ondos kezzel turkalt a huvelyedben. A spremiumok a levegon rogton elpusztulnak. Inkabb menj dokihoz, lehet masik tabletta kell, mert ezek a tunetek nem normalisak, magasabb hormontartalmu kell.
2016. okt. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Amiket leírtál.Utalhatnak hormonális zavarra.

Menj el inkább dokihoz.

2016. okt. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beképzeled
2016. okt. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 RRR ***** válasza:

szerintem nincs rá esély

de

menj el a nődokidhoz....a biztonság kedvéért

2016. okt. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

" A spremiumok a levegon rogton elpusztulnak. "

Bocsi, de ez nagyon nem igaz, még hosszú órákig életképesek lehetnek.


Amúgy szerintem is nagyon kicsi az esély. Menj el orvoshoz a biztonság kedvéért, az is lehet hogy valami más áll a háttérben, amit kezelni kell.

2016. okt. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pár hete voltam az orvosomnál, és annyit megtudtam, hogy volt egy kisebb fertőzésem, ezt azóta kezeltük.

Az orvosom nem mondta, hogy terhes lennék, de olyat is hallottam már, hogy valakinek az orvosa nem látta a terhességet, csak vérvételből tudta megállapítani, hogy tényleg létezik.

Ezek után tényleg nem tudom, hogy hogyan lehetne biztosra menni. :(

2016. okt. 3. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne parázd túl ezt a dolgot!!!Fogamzásgátló mellett igen kicsi az esély hogy terhes lennél.Szinte semmi.Pláne ha két teszt is negatív lett.
2016. okt. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Volt egy 2 hónapos kapcsolatom nyáron, de szex nem volt köztünk, csak petting"


Akkor ez milyen kapcsolat?

2016. okt. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jesszusom! Kislány, te parázásból aranyérmet érdemelsz!


Fogamzásgátlóval pettingeltél úgy, hogy benned se volt a pasi, azóta kétszer megjött a megvonásos és volt két negatív teszted, meg egy nődoki látogatásod, de még mindig a terhességen aggódsz???


Elárulom pontosan NULLA, azaz ZÉRÓ az esélye, hogy terhes vagy, nyugodj már le!


Én nem paráztam ennyit, mikor a párom közölte, hogy késik, pedig mi néha megszakítással csináljuk és nem szed tabit... (mielőtt még felelőtlennek mond valaki: mi örömmel fogadnánk, ha besikerülne egy baba, 30 fölött vagyunk mindketten)

2016. okt. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tablettával egészen nyugodtan meg is dughatott volna gumi nélkül, mert a hatékonysága 99%
2016. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!