Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tud általában egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud általában egy férfi és egy nő egyszerű barátként, haverként tekinteni egymásra?

Figyelt kérdés
Ha megismerkedek valakivel, előbb utóbb az illető komolyabbat akar, holott én az elején közöltem, hogy NEM vágyom párkapcsolatra, aztán én leszek a rossz. Mégcsak nem is fogalmazok kétértelműen, egyszerűen csak kedves vagyok. Vannak fiúbarátaim, gyerekkorom óta ismerem őket, velük valószínűleg azért nem alakult ki semmi. Ők barátok és ennyi.Ti hogy vagytok ezzel? Miket tapasztaltok?

2016. nov. 5. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is rendszeresen belefutok ebbe, még úgy is, hogy az elején valami furmányos módon közlöm, hogy van barátom.

Szerintem az lehet az oka, hogy a férfiak jellemzően akkor nyitottak csak a másik nemmel való ismerkedésre, ha barátnőt keresnek. Egyéb esetben inkább férfiakkal barátkoznak, nem nagyon van szükségük lány barátra.

2016. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nálam ilyen nincs.

Inkább az van, hogy munkaköri kötelességem, hogy mindenkihez kedves legyen, mosolygós és segítőkész. És ezt értelmezik félre....

2016. nov. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az egész baj szerintem ott kezdődik, hogy az egyik fél többet szeretne mint amit a másik adni akar / tud. Mivel ellenkező nem esetén felerősödik a vonzalmi hatás, illetve bejöhet a képbe a szerelembe esés is, ezért ez az egész jobban kitűnik a fiú lány barátságoknál, de szerintem az minden fajta barátságra igaz.

Ha nincs kiegyensúlyozva, az a barátság végét jelentheti. Rendes barátságoknál is sokan gyötrődnek, hogy olyan mintha nem is számítana a másik szemében stb. Ez ugyanaz, csak más érzelmi szempontból, hogy ő többet vár, idővel jobban kötődne, amit a másik nem tud megadni.

2016. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert az egyik többet érez szimpla barátságnál és -gondolom - abban reménykedik, hogy több lesz idővel a dologból, még ha az elején azt is mondja, hogy persze, csak barátok vagyunk.
2016. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!