Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne vennem? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne vennem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ti mit vennétek a barátnőtöknek a névnapjára?
2010. ápr. 28. 06:05
 1/3 anonim válasza:
a szokásos, például egy nagy doboz csoki vagy virág, de ha vastag zsebed van akkor akár egy ezüst nyaklánc is belefér ;P minden jót !
2010. ápr. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Virág, parfüm, ékszer, de te ismered, tudnod kéne minek örülne! Én pl. imádok olvasni, kaptam is könyvet már páromtól. Gondold át mit szeret csinálni, mi a hobbija, biztos eszedbe jut 1-2 jó ötlet. Névnapra szerintem nem kell tíz ezrekért vásárolni, szóval elég lehet valami kis apróság, vagy szimplán egy szép csokor virág.
2010. ápr. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én pl egy piercinget kaptam, ismerősnél csináltattuk, szóval protekcióval még nem is kellett túl sokat fizetni, azt mondta ez a névnapi ajándékom. Régóta vágytam már rá, úgyhogy nagyon örültem neki. Ha a barátnődnek nincsenek hasonló vágyai, akkor esetleg ezüst fülbevaló, karkötő, bokalánc. Ezeket még lehet igen olcsón kapni, és nagyon félrenyúlni nem lehet, ha kicsit ismered az ízlését. Elég ha ránézel és tudod milyen stílusú tetszene neki. (milyeneket hord, stb)
2010. ápr. 28. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!