Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart míg valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart míg valaki feldolgozza a felesége halálát? Hogyan csábíthatnám el? Milyen trükkök vannak, hogy elfeledtessem vele?

Figyelt kérdés
A fiam ovis csoportjában van egy kislány. Az anyja meghalt, az apja neveli őt is, a húgát is. Én is egyedül vagyok a fiammal. Ezért mindkettőnknek csökkentettek az esélyei párkeresés téren. Úgy gondolom jó pár lennénk, nem csak "muszájból" nekem tényleg bejön, helyes, van pénze, a gyerekeit is szereti úgy látom. Bár biztos nehéz lenne három ovis gyerekkel, de valamit valamiért... A gondom csak az, hogy más közegben nem nagyon találkozunk, ilyenkor meg rohan. A karikagyűrűt is viseli még, ami nem tudom, hogy megszokás e, vagy még nem lépett túl azon, hogy meghalt a felesége (egyébként már 1 éve) De nekem nem olyannak tűnik (tényleg nagyon jó a kisugárzása is...) aki azóta nem "él", nem volt nője. De nem tudom, csak hihetetlen róla ezt elképzelni. Szerintetek hogyan kellene bevetnem magamat?

2013. márc. 20. 09:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
Ember függő kinél mennyi idő.1év még nem olyan sok.Hát ha annyira bejön neked a pasi,akkor közelits a kislányon keresztül.Aztán majd adja magát a helyzet.
2013. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
100%
Hat egy év alatt biztosan nem lehet túllépni rajta, ha szerette.....
2013. márc. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyenlőre sehogy. Nem biztos, hogy túl van rajta, szerintem ezért is viseli a karikagyűrűt, nem pedig megszokásból. Azért tanácsolnám, hogy várj még ezzel, mert ha azóta se volt senkije, lehetséges, mert nem is akar mást, ameddig érzi a gyász időszakát, addig csak visszautasítást kapsz, és szerintem az nem jó érzés.
2013. márc. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
77%

van pénze....


Úristen, valakiben egyáltalán ez felmerül párkeresésnél, mint szempont?


Ez számomra nem fér össze az őszinte szerelemmel.

2013. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
100%

"hihetetlen róla ezt elképzelni"


Látásból ismered. Ne azzal foglalkozz, te mit álmodsz meg róla, hanem a tényekkel.

2013. márc. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 A kérdező kommentje:
Az hogy nem csóró azért jó pont. Lehet nálad nem, de én nem jönnék össze pl. egy munkanélkülivel. Azelőtt sem, hogy megszületett a fiam, azóta pláne nem. Nem a pénz az elsődleges egy pasiban, de azért egy szint alá nem adom. Szerintem ez teljesen normális felfogás
2013. márc. 20. 09:36
 7/92 A kérdező kommentje:
Akkor még várjak egy picit? A karikagyűrű még egy jel? Majd ha ezt levesz? (na persze ha akkor nem lesz senkim). Tényleg nagyon bejön a pasi. Mindig ezt a fajtát kerestem...
2013. márc. 20. 09:38
 8/92 anonim ***** válasza:

Ha még sikerül is 'behálózni', tudnál vele úgy élni, ha tudod, nincs túl a feleségét, téged és a gyereket nem szereti, csak úgy vagytok neki?

Te is tudnál annyit adni a közösbe, mint ő? Szép dolog valahol biztos, hogy elképzeléseid vannak, és elég nyilvánvaló, hogy ha akarna tőled valamit, már meglépte volna.

2013. márc. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/92 anonim ***** válasza:
Tehát én jelnek venném a gyűrűt. Nekem az egész zöld mezőből egyébként az jön le, hogy te is egyedül, és ő is, anyagilag könnyebb lenne a helyzeted, meg egy álom ideál a pasi. Ha nem akarsz egy visszautasítást kapni, várj. Vagy kiforrja magát idővel, vagy sietteted, és nem sül el túl jól.
2013. márc. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:

"Mindkettönknek csökkentek a partalalasi eselyei" ?? Nem hinnem, egy ferfinek semmikepp, 5 gyerekkel sem.

Kulönösebb bevetesi csel nem kell , ha bejössz neki, tudtodra fogja adni, ilyen egyszeru, nem algebra.

Adod majd alabb is

2013. márc. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!