Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan "csábíthatnám" el újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "csábíthatnám" el újra a feleségem? Virág, ajándék, beszélgetés stb kilőve, mert "haragszik". Feromon tartalmú parfümök és hasonlókról ki tud jót?

Figyelt kérdés
Tények: 16 év házasság, 3 gyönyörű gyermek, sok élmény és úgy látszik túl sok tüske! Családterápia: kudarc. Közösen megbeszélt válások 2006-ban elmaradtak. Ő a legkívánatosabb NŐ a világon, csak nagyon eltitkolja, hogy kellek neki. Milyen csodaszerrel lehetne kibillenteni? Neki is jó lenne!
2010. aug. 6. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban hasznos válaszhoz egy kicsit többet kellene tudnom rólatok, de amit javaslok, hogy legyél vele kedvesebb, és ne azon legyél, hogy szétmenjetek, hanem azon, hogy maradjatok együtt. Feromonos parfümről meg búgatóporos cuccokról inkább egy szekszsopban érdeklődj, ott nagyobb a valószínűsége annak, hogy akad ilyen szer.
2010. aug. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Családterápia: kudarc.


- Ezt fejtsd ki bővebben!

2010. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak arról van szó, hogy haragszik és nem arról, hogy nem akar téged, akkor viszont a beszélgetés a legjobb. Ugyanis ha virágot vagy bármilyen más ajándékot veszel, az kedves, de attól még a harag kiváltó oka megmarad. Inkább azt kellene megbeszélni, hogy miért is haragszik és azon változtatni.
2010. aug. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
mégis mit tettél, hogy ennyire haragszik?
2010. aug. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
1 vacsora egy étteremben és valami jó ételt vegyél neki pl : tengergyümölcse ha az nem jó azt amit szeret azt huzd ki neki a széket üljön le tolbe a széket és akkor rendeljetek vacsorát szerintem ez jo
2010. aug. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem volt feromon tartalmú parfümöm..egy csomó sggfej ragadt rám, de lehet, hogy csak az önbizalom miatt. Az akkori párom meg utált.
2010. aug. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Visszatérni a kezdetekhez.Nálunk hatásos felidézni a boldog időket.viszont ez nem elég, el kell követni mindent, hogy hasonló legyen a valóság és ne csak a múlt legyen szép.Haragszik, mert nem boldog veled.Tedd boldoggá, talán kérdezd meg, tudakold ki mi tenné boldoggá, mi hiányzik az életéből.
2010. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Bár minden férfi ilyen lenne még 16ÉV után is... Hm.... Nincs egy hozzád hasonló gondolkodású öcséd is? :D

Jó csak vicceltem bocsi.. Komolyan veszem a problémád...

Vidd el oda, ahol legelőször taliztatok, csak most vigyél bele plusszokat, vagy kérd meg újból a kezét :)

2010. aug. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönök mindent! A válaszaim:

-Ha én ettől kedvesebb lennék, már nő lennék...És ráadádul nála a kedvességem ilyenkor tökre pitizésnek sül el...Pedig amikor félévente két hétig jóban vagyunk, nagyon tud élvezni mindent...

Szóval ne is részletezzem! Csak mondjatok egy csodaszert, amit nem egy hihetelen reklám ajánl, hanem valaki, akinek bejött! Csak kerüljünk abba a másik-jobb végletbe végre!

Akkor majd azt kérdezem hogy lehet így maradni két hétnél tovább?

-Családterápia: katolikusok révén egyházi szakemberhez fordultunk. De már késő volt, mivel én már azelőtt elhatároztam, hogy az első adandó alkalommal megcsalom!

Szebben-őszintébben: Nagyon vágytam egy SZERETŐRE és ugyan Ő lett volna a legjobb, de tapasztalatok szerint vele volt akkor is a legkisebb esélyem...

Megtörtént, megmondtam előtte és utánna is . Voltunk nagyon jóban előtte alatta és utánna is de sose sokáig...

-Amúgy leszek én a saját öcsém nemsokára, ha így haladunk...Te már független vagy? Én sajna így is kamaszosan érzem magam...

-Egyáltalán nem beszél már velem, de volt már ilyen. Ha a gyerekek nem lennének még a vallásom ellenére is elkullognék, mert sokszor már úgy érzem, ha szeretem hát el kell hagyni. De "felelős vagyok a rózsámért" és nem tudom hogy kell csinálni, ha már minden jószándék is csak olaj a tűzre?

2010. aug. 7. 10:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Csodaszer?Érintse meg annak a szele, hogy elveszíthet.Legyetek külön, hiányzol-e neki?Ha nem, akkor nem sok esély van.Másik csodaszer felidézni a jót, még ha régen is volt és rövid ideig is tartott.Beszélgetni beszélgetni beszélgetni.Érzésekről, vágyakról, keserűségről, mindenről.Megpróbálni megérteni mi zajlik a lelkében-mondja el.Beszélgetni!
2010. aug. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!