Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámat előttem fogdossa az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámat előttem fogdossa az új barátja ami nekem nagyon zavaró, hogyan tudnám ezt finoman közölne vele?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy egy férfi akivel nemrég van együtt előttem fogdossa és csókolgassa úgy, mintha én ott se lennék. A volt barátja ezt tiszteletben tartotta, vele nem volt ilyen. Nem nagyon beszélek a fickóval ezért nem tudom hogyan mondhatnám meg neki, hogy mikor én is ottvagyok vegyen vissza, anyámmal meg hiába beszélnék, egyébként ő is zavarban van ilyenkor. Milyen tanácsot tudtok adni ?
2016. nov. 5. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
17%
Örülj hogy nem téged fogdos. Annál azért csak jobb, nem? Na ugye.
2016. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Semmi közöd hozza szerintem. 😊 Fogadd el,ő sem szol be neked akkor te miert tenned?
2016. nov. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%

Anyukád nem tartja tiszteletben, amire megkéred szépen?

Hát milyen családot alkottok ti?

"Jó" példát mutat neked, az biztos. :(


Közöld velük határozottan egyszerűen és lényegre törően, hogy mit szeretnél, hogy azért ne előtted egyék meg egymást, ha néha elcsattan egy kis csók vagy ölelés, az mehet, hisz egy normális intimitás azért nem zavaró.

2016. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell finomkodni, legközelebb nyugodtan bökd oda, hogy menjenek inkább szobára, ezt te nem is akarod nézni, és nem is tartozik rád.

Anyáddal inkább azért beszélgess el, mert tényleg kell neki egy ilyen igénytelen ösztönlény? Mert ez alapján elég nehéz elképzelni, hogy "egyébként" normális, intelligens férfi, aki komoly kapcsolatot akar. Illetve nekem, anyaként, az is elég gáz, hogy hordja haza anyád sorra a pasikat, nem csak azt az egyet, akivel tényleg komolyan alakul is valami.

2016. nov. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
A következő ilyen alkalomnál mondd nekik, hogy ezt lehetőleg ne akkor, amikor ott vagy.
2016. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%

1: Korod? Nemed?

2: "Nem nagyon beszélek a fickóval ezért nem tudom hogyan mondhatnám meg neki" Ez talán az alapvetö BAJ!!!!! Te bunko vagy vele. Akkor ne zavarjon ha ö is lesz-r téged!!!!!

2016. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
beszélj anyukáddal 4 szem között
2016. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
62%

Bezzeg az nem zavarja a fiatalokat legtöbbször, amikor ők fogdossák egymást a szülők jelenlétében.


(Mondom ezt magam is fiatalként, huszonévesként)

2016. nov. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem mondd meg anyudnak, amikor ketten vagytok, h szeretnéd, ha állítana egy kicsit a pasiján, mert ez így baromi kellemetlen neked - és láthatóan neki is.

Egyetértek azzal, aki írta, h anyudnak el kellene gondolkodnia ezen a palin... normális pasi alapból nem viselkedik így...

2016. nov. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%

Mondd el anyukádnak négyszemközt mit gondolsz, mi zavar. Ennyi. Ha tudja hogy ez neked nem tetszik akkor változtat.


Vagy nem és annak is meglesz az oka. Lehet, hogy te vagy túl érzékeny, vagy féltékeny, nem tudom pontosan mennyi az az annyi ami ennyire megvisel.


Azt is gondolom, hogy ettől függetlenül hagyni kell élni az anyukádat. Ha erről nem beszéltetek és itt kérdezgeted és nem tőle akkor szerintem nem lehet túl szoros közöttetek a kapcsolat, fogalmad sincs mit jelent számára ez a kapcsolat, mit miért csinál, csak a felszínt látod.

2016. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!