Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire lehet zavaró, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet zavaró, hogy én nem dohányzok, de a leendő pasim igen?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki nagyon tetszik, én is neki. Már randizgatunk, de még semmi komoly. Dohányzik, én meg nem, soha nem is cigiztem. Szerintetek ebből lehet később probléma? Még sosem volt dohányzó barátom.

2016. nov. 5. 23:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
Ha téged nem zavar, hogy egy hamutállal kell csókolóznod, akkor hajrá.
2016. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Te tudod mennyire zavar a cigifust. Egy nem dohanyzo mindig erezni fogja, te plane a fizikai kozelseg miatt. A boren, a szajan, a ruhain, mindenutt. Meg te tudod, hogy hogyan viszonyulsz a dohanyzashoz. En speciel szimplan butanak tartom az ilyen embereket (arra penzt adni hogy budos es igenytelen legyek, es pluszba meg novekedjen is egy csomo betegseg eselye? Nem ertem.), igy nalam mar itt elbuknak.
2016. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
89%
Nem dohányzó pasi vagyok,világ legszebb Nőjével se smárolnék,ha dohányzik,ellenben mint emberrel lehet hogy jól ki lehet jönni egy dohányzóval is,ha igazán szeret,akkor képes lesz folyamatosan letenni... Sok sikert nektek!
2016. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Soha egy slukk cigit nem szívtam el. Egyszer összejöttem egy dohányos lánnyal, pár hónapot voltunk csak együtt, és nem a cigi miatt szakítottunk, de többé nem szeretnék dohányos párt magamnak, azóta sem volt. Borzasztóan zavart pár dolog, ő nem is érezte, én igen.
2016. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket!

Utolsó, megmondanád konkrétan mi zavart? Ha nem akarod ide, akkor privibe is lehet.

Nagyon tetszik az illető, de ettől a dohányzó témától kicsit félek.

2016. nov. 5. 23:37
 6/17 anonim ***** válasza:
98%

Nekem első pasim dohányzott, én elszívtam próbaként 1-2 szálat de nem tetszett, azóta se dohányoztam. Engem kifejezetten zavart, mert füstszagú volt a keze állandóan, a haja, a ruhái. Csókolózni se volt kellemes vele, mert folyamatosan éreztem a cigi ízét rajta, néha még fogmosás után is. Ráadásul ő saját magán nem érezte... (cigi mellékhatása ugye a szag- és ízérzékelés csökkenése)


Ráadásul érezhető volt rajta ha nem jutott szokásos időkben a cigijéhez, idegesebb volt, stb.

2016. nov. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező: ha csak elment mellettem otthon cigizés után éreztem a dohányszagot (az erkélyen dohányzott amúgy), pont egy fejjel volt alacsonyabb nálam, ha megöleltem, akkor az orrom pont a hajánál volt, szintén érződött a dohányszag. Az a baj ezzel, hogy bármennyire is ad a higiéniára, egyszerűen érződik.



De a legjobban talán az zavart, hogy a legjobb pillanatokat volt képes megtörni azzal, hogy snitt, elmegy cigizni, 5 perc múlva visszatér.

2016. nov. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Amúgy már ott az E-Cigi, annak nincs szaga, csak nem biztos , hogy neki elég lenne
2016. nov. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ahogy Ray mondja a True Detective-ben az e-cigi-ről: :D



"I tried one once. I felt like it was smoking me. A real cigarette wouldn't make you feel like that. Maybe it was just a little to close to suckin' robot's dick. I don't know."

2016. nov. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%
Nemdohányzóként nekem is ez volt a problémám dohányossal. Folyamatosan érződött rajta a cigiszag, ha előtte szívta el még jobban érződött és egy idő után az is zavart ha ilyenkor ölelgetett, mert nem akartam, hogy az én ruháim is átvegyék a szagot és utána egész nap cigiszagú legyek. De csókolózni is rossz így, nem jó az íze ha előtte nem sokkal szívta el. Pedig nem a közelemben dohányzott, nem kellett a füstöt szívnom mellette, de az elejétől zavart hogy dohányzik, csak azt hittem majd megszokom vagy leszokik miattam.
2016. nov. 6. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!