Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az belefér egy férfi és egy nő barátságába, hogy egymás előtt öltöznek át?

Figyelt kérdés
Láttam már ilyet és szerintem ez nem fér bele, ti mit gondoltok ?
2016. nov. 6. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Ha mondjuk már gyerekkorukban is egymás előtt öltözködtek fel, együtt nőttek fel akkor szerintem ez elfogadható.


Más esetben kizárt.

2016. nov. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért sok függ, hogy mennyire meztelen az illető.

Az egyik fiú barátommal ez belefér, évek óta ismerjük egymást. De az, hogy átöltözök előtte, vagy ő előttem kb. úgy néz ki, hogy mindig van rajtunk fehérnemű. Szóval nem vagyunk teljesen meztelenek.

2016. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Csak rajtuk múlik. Erre nincs általános szabály. Van akit nem izgat a dolog, van ahol meg igen. Nyilván ahol igen, ott ez nem fér bele.
2016. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Férfi és nő közt nincs barátság. Ha az egyik még pucéran illegeti is magát a másik előtt (mert gondolom megtehetné hogy elvonul)akkor meg ez csak az első mondatomra való újabb bizonyíték. Szóval többet akar.
2016. nov. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

De van férfi és nő közt barátság!! Nekem a legjobb barátom kiskorom óta egy fiú, soha nem volt köztünk semmi és nem is lesz, mert barátok vagyunk, mindkettőnknek van kapcsolata.

Ettől független én nem öltözködnék előtte, de volt már olyan h a pólómat előtte cseréltem át (volt rajtam melltartó meg 1 kis top), mert máshol nem tudtam, de nem akadtunk fent ezen.

2016. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!