Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró ha a egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró ha a egy srác magas és vézna és a barátnőjét nem tudja megemelni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 65 kg és 185 cm magas vagyok. Nem tudok hízni, pedig probálkozok... :(

Végre lett barátnőm, aki eléggé formás, már mint nem kövér, viszont kerekded. 70 kg . De én nem bíromel őt



2016. nov. 6. 14:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%
Semennyire :D minek emelgetnéd amúgy? Vékonyak sem teszik mindig...
2016. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

70 kg mellé 170 cm. Viccelödtünk h ő erösebb e mint én. Én meg se tudom emelni 3 másodpercnél tovább. Ő viszont felkapott az ölébe. Makacs és erős.

Őt ez nem zavarja, engem viszont nagyon, hisz nem tudom megvédeni. 27F

2016. nov. 6. 14:48
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Jesszus, és mitől kéne megvédeni? És ez hogyan függ össze azzal, hogy fel tudod-e emelni?
2016. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

Hát ha 65 kg-t elbír, akkor azért annyira duci sem lehet :D

Ha annyira zavarj, edz egy kicsit karra.

2016. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%

Nálunk is ez a helyzet...a barátom 90 kg, én fel tudom őt emelni, ő nem tud engem.

Őszintén szólva néha kicsit zavar, mert az egyik oka az, hogy tényleg semmit nem sportol és ezért nem erős, a másik probléma viszont, hogy én is nehéz vagyok, úgyhogy nem várom el tőle.

2016. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
75%
Jó hírem van. Egy centivel vagyok alacsonyabb és 2 kilóval könnyebb. Megy a 70 kg és nem sportolok sok mindent. Tornázz egy kicsit, aztán 2 hónap alatt menni fog. :)
2016. nov. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Bárki ha bántaná én semmit se tudbék tenni. Haverjaim is mondogatják hvelem egy ágyat se raknának arrébb. Férfiönérzetemnwk rossz. Erős és tényleg jó erőben van. Amikor buszra dutunk akkor én már haldoklok, ő neki meg se kottyan
2016. nov. 6. 14:56
 8/21 anonim ***** válasza:
96%

Nem hízni kell, hanem edzeni. Ha nehezen izmosodsz, jobban utána kell olvasni, milyen sporttáplálkozás szükséges, és hogy nincs-e valami egészségügyi gond.


Emeléshez nem karra kell edzeni, hanem a törzs izmaira, hátra és lábra. Persze karra sem árt, de nem az végzi a munkát ilyenkor.


Ez a megvédés-dolog tényleg hülyeség.


És hogy nekem is jobb kedvem legyen: én 196 centisen és 65-70 kilósan elbírtam a 70 kilós barátnőmet simán :D sovány vigasz. ééérted, sovány. vigasz. lol. :'(


25/F

2016. nov. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Menj el kondizni, futni, szálkásíts. Az tényleg ciki, hogy a busz után futástól is meg vagy halva.
2016. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem kell felkapni és futni vele, ha erre gondolsz és emiatt stresszelsz.

Nem valószínű, hogy lesz ilyen élethelyzet.

Amire meg az esküvőre érsz már bőven erősebb leszel, hogy felkapd. :)


Erősítsd az izomzatodat, ha zavar a dolog, de szerintem nem kell ennek ekkora jelentőséget tulajdonítani.

2016. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!