Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csak két naponta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csak két naponta ír vissza?

Figyelt kérdés
Egy sráccal évek óta barátok vagyunk, volt hogy járni is akart velem, nem is egyszer. Kb. 2 hete látott 2 sráccal meg egy barátnőmmel egy beülős helyen, azóta nem nagyon válaszol, akármikor írok több óra vagy 1-2 nap mire jön pár sor válasz. Mi oka lehet? Nem érdeklem már? Egyszer azt írta, hogy dolga volt azért nem írt eddig. De 2 hete ez megy.....
2016. nov. 6. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg barátok vagytok. Ha nem csak arra tartottad ennyi ideig, hogy az egódat simogasd azzal, hogy bejössz neki, akkor: dolga van, elfoglalt, rossz a kedve stb. ha barátok vagytok akkor erre simán rákérdezhetsz. De ha barátok vagytok akkor neki magától el kellene mondania, hogy mi nem tetszik neki (ha egyáltalán ez van a háttérben). Nekem az a gyanúm, hogy nem vagytok barátok. Te talonban tartottad vagy tetszett, hogy fut utánad, ő msg megunta. Asszem inkább ez lesz...
2016. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is kb ebben az ütemben szoktam válaszolni.

nincs különösebb vagy negatív oka ennek,legfeljebb annyi,hogy nem szeretek bármikor a rendelkezésre állni senkinek.

én választom meg azt,hogy mikor írok vissza és alapvetően csak addig írok,amíg létre nem jön az élő találkozás,utána kb nem írok többet,mert élőben vagy telefonon érintkezem tovább.

2016. nov. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"járni akart velem, nem is egyszer"

Te nem akartál? Gondolhatja azt is, akár,hogy van párod.

Lehet, hogy csak nem akar"nyomulni". Randizzatok, beszélgessetek, élőben!

2016. nov. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!