Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti meg tudnátok maradni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti meg tudnátok maradni egy pasival hogy csak ő volt az életetekben?

Figyelt kérdés
sss
2016. nov. 6. 23:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
sss talán igen, talán nem. Előre ezt senki nem tudhatja,
2016. nov. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%
Igen, demiszexuális vagyok, nem sok lehetőségem van :D De ez összhangban van a lelki beállítottságommal.
2016. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha nagy a szerelem később a szeretet köztünk. De ezt előre nem lehet megmondani.
2016. nov. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Ha jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, akkor biztosan nem hagynám el csak azért, hogy mással is kipróbálhassam.
2016. nov. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2016. nov. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Persze. :) Szerintem csak egy emberre van szükség, ha ő az igazi! Akkor miért érdekelnének mások?
2016. nov. 7. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha kölcsönös és nagy szerelemmel indul, akkor igen, még akkor is, ha közben elmúlik a szenvedély. Szerelem nélkül nem. De még egy csomó minden befolyásolhatja, pl. lesz-e gyerekünk. Mivel már van gyerekem és tudom milyen kár lett volna kihagyni ezt az életemből, a nagy szerelmemet is elhagynám, ha csak mással lenne esélyem gyerekre.
2016. nov. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%

Igen!


Én másfél éve vagyok együtt a párommal,előtte nem volt senkim,neki viszont nagyon sok exe van. Ő így már kiélte magát,nem vágyik újra,mert tudja már,hogy milyen ez,én pedig amióta az eszemet tudom egyetlen barátot akartam,aki később a férjem,majd a gyermekeim apja lesz.

Tehát engem titkon nyugtat a tudat,hogy nem akar már hódítgatni,én pedig tudom magamról,hogy csak egy ember kell. (A szerelem napról napra erősebb közöttünk,fél éve együtt is élünk,tehát a "lakva ismerkszik meg az ember" is kipipálva) Jövőhónapban lesz az eljegyzésünk :)

2016. nov. 7. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen. Mi elsők vagyunk egymásnak és jövőre házasodunk össze. Hívők vagyunk, a válás csak nagyon szélsőséges esetekben jöhet szóba.
2016. nov. 7. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
10%

Azért illúziókat ne táplálj.Ha nagy is a szerelem előbb-utóbb felszáll a rózsaszín köd,és elkezd hiányozni az izgalom,a kaland..Lehet 5, lehet 10, vagy 20 év múlva de be fog következni.Ha nem is hagyja el az első pasit,úgyis belekeveredik egy forró,szenvedélyes viszonyba,csak senki nem fog tudni róla.

19/L,aki az első barátjával van.

2016. nov. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!