Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, titeket nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, titeket nagyon idegesít, ha egy nő félénk?

Figyelt kérdés

Ha bárhol arról olvasok, hogy mi kell egy pasinak, általában mindenhol szerepel az, hogy egy nő legyen magabiztos, céltudatos, stb. Nos ennek én a teljes ellentéte vagyok, félek az idegenektől és az idegen helyzetektől. Nagyon idegesít a dolog, de bármi hivatalos dolgot el kell intéznem, elkezdek hadarni, és alig értik, amit mondok. Sok ismerősömet végigkérdezgetek, hogy akkor most hova is kell pontosan menni, meg hogy mit mondjak... komolyan mint egy gyerek. :S. Sokszor úgy érzem, hogy semmit sem tudok megcsinálni, aztán persze mindent elintézek nagy nehezen. Van munkám, normálisan élek, de attól függetlenül nekem már az is fél napos stressz, ha időpontot kell kérnem az orvostól. Szerintetek ez mennyire gáz?

23N


2016. nov. 7. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos. Lehet, hogy valamikor kicsit zavarna, de ha amúgy lehet veled beszélgetni, és sikerül feloldódnod, akkor biztos, hogy nem lenne ez akadály. Meg ha sokszor kerülsz ilyen helyzetbe, akkor hidd el, el fog múlni a dolog. 23/F
2016. nov. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Próbálom úgy elfogadni a másikat, ahogy van, nem támasztok elvárásokat senki elé, mert nem szeretném, hogy elém is bárki elvárásokat támasszon. Nem "gáz" semennyire. Utoljára általános iskolában volt "gáz" bármi is.
2016. nov. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok megint.

Egyébként átérzem az érzéseid, mert hasonlóan vagyok én is. Konkrétan 2 hónapja készülök arra, hogy felhívjam az orvost, de valahogy még sose sikerült, pedig el kéne mennem. Nagy nehezen nekem is megy minden, ha rákényszerítem magam. Régen mondjuk sokkal rosszabb volt, mert már akkor görcsben volt a gyomrom, ha boltba kellett mennem. Most már azért jóval lazább vagyok. A munkahelyemre se görccsel a gyomromba járok be.

2016. nov. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem fognak tudni általánosan válaszolni.

Én pontosan ilyen vagyok, mint te, az exem lényegében emiatt dobott ki végül, a mostani párom meg kifejezetten szereti, hogy ilyen vagyok.

Erre nem létezik általános válasz :D

2016. nov. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is ilyesmi vagyok (de már egyre kevésbé), utálom is magamban, és ha még egy extrán ilyet kéne pesztrálgatnom az kiborító lenne.


25/F

2016. nov. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok én is tartok az idegen helyzetektől, idegenektől, kb hasonló a szitu mint amit leírtál. Viszont az hogy valaki ilyen NEM zárja ki azt hogy magabiztos és céltudatos legyen bizonyos dolgokban. Én is az vagyok, és a leírtak ellenére ha valamit el szeretnék érni akkor azt elérem bármilyen stressz is tombol bennem emiatt. Egyébként a hasonló nők jönnek be.

F33

2016. nov. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De cuki! :D Ezzel nincs semmi baj, neked egy kicsit erősebb kezű, irányítóbb férfira van szükséged, aki segít menedzselni életed ezen területét, persze erőszakmentesen. Ha cserébe sok-sok szeretetet, törődést tudsz adni, akkor ez legyen a legnagyobb gond az életben. :)
2016. nov. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem idegesít.


Bocs, az általánosításért, és tisztelet a kivételnek, de általában a nők szokták lenézni a félénk férfiakat, a fordított eset ritkább.

2016. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Titusztitusz ***** válasza:
Nem gáz az ha félénk vagy,de ha ilyen a természeted,arra nagyon ügyelj mindig,hogy legalább akkor a mindenkori partnered egy magabiztos,óriási egóval bíró illető legyen...Hogy legalább Ő kompenzálni tudja majd időnként a közös életetek során a te félénkségedet a mindennapi élet során...
2016. nov. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!