Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tetszik minden héten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszik minden héten más férfi?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tini, voltak komoly kapcsolataim is, túl vagyok a húszas éveimen.

Igaz nem olyan régen szakítottam...de azt vettem észre, hogy egyik héten ez a pasi, másik héten már másik tetszik...

Nem fekszem le egyikkel sem...


csupán nem értem magam, s úgy viselkedek mint egy buta tini, aki hetente másba zúg bele.


ez normális miért érzek így?

vagy ez csak a szabadság "íze" és a bőség zavara? :D


26N


2016. nov. 7. 13:40
 1/10 A kérdező kommentje:

pl. 2hete még az egyik munkahelyemre betérő vendégért voltam odáig... :D


Most meg azon veszem észre magam,hogy facebookon a bátyám haverját nézegetem...és Róla ábrándozok. hogy vajon milyen lehet élőben, hogyan csókol...milyen lehet vele a szex... (nem találkoztam vele kislány korom óta, szóval ez kicsit vicces)


kezdek bekattanni?

2016. nov. 7. 13:43
 2/10 A kérdező kommentje:

a szerelmet viszont (mivel pár hónapja szakítottam) igyekszem kerülni...

kapcsolatot sem szeretnék.

2016. nov. 7. 13:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűen csak kezd bekapcsolni a szexdriveod, a nők 30hoz közeledve olyanok lesznek, mint a 16 éves fiúk.

(legalábbis ezt hallottam valahol, nem tudom igaz-e)


Szakítás utáni pót-tevékenység is lehet, akarsz valahogy kompenzálni és mindenki megtetszik, nekem is volt ilyen, bár akkor gondoltam, hogy valami nem okés és inkább a gatyámban tartottam a családi ereklyét.

2016. nov. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

csak az a probléma, hogy mindig más pasi tetszik, de általában midnig csak a jó pasik.


sosem egy kis alacsony, vézna, gyerekképü, ronda fejü gyikarc.


csak mindig a figyelmet megkapó pasik.

2016. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

utolsó és akkor mi van?


te is a szép, dekoratív, csinos és igényes nőkre buksz.

Nem pedig az igénytelen, zsíroshajú, elhízott nagyfejű csövesekre

2016. nov. 7. 16:07
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó hírem van. Van még 4 éved mire túljutsz a 20as éveiden.
2016. nov. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

csak az a baj, hogy te valószinüleg nem veszed észre, vagy nem tudatosul, hogy te nem vagy olyan jó, mint az áhitott pasik...


a nekedvaló pasi már derogálna...

2016. nov. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

kedves utolsó.


Sosem láttál, mire föl alkotsz te rólam véleményt? :D

2016. nov. 7. 18:03
 9/10 anonim ***** válasza:
"csodák nincsenek"
2016. nov. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szexhiányod van...
2016. nov. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!