Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna-e, ha a férfi/nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna-e, ha a férfi/nő, aki tetszik "szerelmes" egy sztárba?

Figyelt kérdés

Csak én tartom szánalmasnak, mikor valaki azt állítja, hogy szerelemes Kim Kardashianba, Scarlet Johanssonba stb. illetve Mario Casasba, Channing Tatumba stb.?

Közben valószínűleg fogalma sincs, hogy milyen ember akibe szerelmes, nincs is honnan tudja.

Én férfiként biztos nem jönnék össze olyan nővel, aki azt állítja, hogy nagyon bejön neki egy ilyen sztár/celeb.


2016. aug. 22. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez legyen a legkisebb problémád.

Ez inkább rajongás, mint szerelem és inkább egy sztárba legyen, mint valaki másba

2016. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oké, de pl. Channing Tatumban mi van, ami iránt annyira lehet rajongani az izmain és a népszerűségén kívül? Ha Thom Yorke iránt rajong ennyire, azt pl. jobban megértem, de az ilyen Channing Tatum, Mario Casas, Justin Bieber, One Direction tagjai iránti tipikus tinilányos rajongás ("jajjj, de szeretem") engem zavar.
2016. aug. 22. 21:52
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Szánalmasnak tartanám.
2016. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kiábrándítana...
2016. aug. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Legalább egy nemet írjátok majd a válasz után, kíváncsi vagyok, általában mit gondolnak erről a nők és a Férfiak
2016. aug. 22. 22:04
 6/12 A kérdező kommentje:
* férfiak.
2016. aug. 22. 22:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezt általában nem is szokták elmondani. Nekem is van aki nagyon bejön külsőre az ideálom.De mivel kb nem fogok tudni összejönni vele, így nem hangoztatom.
2016. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem lennék szerelmes ilyen nőbe (remélem).


20L

2016. aug. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Zavarna. Már 14 évesen se értettem, hogy hogy lehet ismeretlen emberekért rajongani.

21/L

2016. aug. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem Kit Harington a gyengém, de nem állítanám, hogy szerelmes vagyok belé. Alapvetően John Snow karaktere miatt kezdtem el felfigyelni rá ott pont úgy van beöltöztetve, ami nekem bejövős. Mondhatnám rá, hogy elolvadok, ha meglátom, de ez pusztán csak felszínes testi vágyakozás fogalmam sincs milyen ember, akár bunkó paraszt is lehet.
2016. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!