Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ez igaz?

Figyelt kérdés
Minél jobban akarod hogy összejöjjön egy csaj, minél jobban erőlteted a dolgot hogy legyen barátnőd annál nagyobb az esélye hogy koppansz. A lányok megtudják érezni azt ha egy pasi nagyon görcsöl, minél hamarabb szeretne összejönni egy nővel.
2016. nov. 7. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Nálam igen és abból amiket itt olvastam beszélgettem emberekkel szerintem a legtöbben ráérzünk erre. És a görcsös erőltetett próbálkozás sose jó pont.

Illetve az se mindegy hogy azt akarod hogy egy (mindegy csak luk legyen a lába között) csaj összejöjjön vagy azt hogy a csaj összejöjjön akit kinéztél. Eközött is sokszor érezhető a különbség szerintem.

2016. nov. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Igen, igaz! Kiábrándító, ahogy csúszik- mászik előttem. Az meg egyenesen sokkoló, ha kijelenti, hogy engem akar.

A vadász sem úgy megy az erdőbe, hogy lerohanja a vadakat, hanem szépen csendben kivár, céloz és a megfelelő alkalommal lő. Lehet csúnya a hasonlat, de így legalább érted a lényegét.

Az a jó, ha egy pasi tud irányítani, laza, vicces, és ha meg tudja nevettetni a nőt az már fél siker.

2016. nov. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez így van. Csak hazudni kell, és minden "jól" megy. Ha a férfi vadász akkor a nő mégiscsak állat? Az ember emberre nem vadászik 2es. Az itteni nők zárkóznak el mindig az "igények lejjebb" adásától, eltárgyiasításuktól. Ennek nagyon nem így kéne működnie. Mondjuk ez csak egy vélemény a sok közül. 30/f
2016. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!