Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok nők ha meglátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laci911 kérdése:

Lanyok nők ha meglátok egy férfit valahol vagy besétálni hozzátok pl a munkahelyetekre akkor hogy tudatát átok vele hogy ismerkednetek vele?

Figyelt kérdés
Pl ha hostes vagy valami mas hogyan tudat átok vele ?

2016. nov. 5. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
flörtölnék vele aztán elhívnám kvzni 24.l (pszichológus tanuló)
2016. nov. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

"tudatát átok" ?? :O


És ráadásul 2-szer leírva??


Először adnék neki helyesírási leckéket!

Másodszor pedig munka közben pedig nem ismerkedem aranyszabály. Akkor dolgozom, a munkára figyelek.

2016. nov. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Fáj a szemem.

Neked nem?

2016. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Ha beszédhibás is vagy, az merőben ront az esélyeiden.
2016. nov. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%

Két évig hostesskedtem, és azt kell, hogy mondjam: sehogy. Munkaidőben olyan van, hogy ügyfél. Semmi másért nem szólítom meg, csak a darabszám miatt.

Ha meglátom valahol, akkor is legfeljebb átvillan az agyamon, hogy "de jól néz ki", és megyek tovább. Eszembe nem jutna felszedni idegeneket az utcán.


Főleg úgy, hogy nekem a domináns pasi a gyengém. Ha nekem kell lépni először, és nem ő adja a tudtomra, hogy szívesen ismerkedne, akkor nem egymást keressük. Legalábbis én nem őt, az biztos.

2016. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Néha a mobil is tévedhet amugy diszkriminálnatok mert valami félre írtam es ugy küldtem el ?
2016. nov. 5. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

"Néha a mobil is tévedhet.."

Ezt hívják felelősség elhárításnak! Most kiírja a szöveget, te vagy a telefonod?


Illik azért átnézni a szöveget mielőtt elküldöd, mivel az írásképed / helyesírásod azért rólad alkot egy véleményt.

2016. nov. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!