Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósom mindíg így fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anyósom mindíg így fog gyűlölni?

Figyelt kérdés

Páromat már régebb óta ismerem, de 3 éve vagyunk együtt.

Az anyós jelöltem mindíg is gyűlölt de nem mondott soha nyomós indokot, hogy miért.

Párom júniusban megkérte a kezem (persze ez nem azt jelenti azonnal összeházasodunk) az anyósom szinte felrobbant amikor elmondta neki a fia megkéri a kezem.

Párom elköltözött a szüleitől, de így sincs nyugtunk az anyjától.

Mindenféle ri*ancnak elhord, pedig nekem a fián kívűl soha nem volt senkim.

Bárcsak elmondaná miért gyűlöl...

Mindíg így fog utálni? Pedig normális vagyok vele, soha nem bántottam meg.

21L


2016. nov. 7. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést... Nos,azt nem tudni,hogy ez mindigis ilyen lesz e de két dolgot tehetsz.

1.: Megbeszéled vele. Valóban,nincs kínosabb,feszültebb dolog ennél,viszont ha tényleg érdekel és esetleg megpróbálnál változtatni az anyóssal való kapcsolaton,akkor lehet jó lenne leülni és megvitatni. Talán még nincs veszve minden. (Rám ez vár a hétvégén,kívánj szerencsét!)

2.: A másik az elkerülős módszer. Nos,ebben érted mi a lényeg. Elkerülni. Ami se jó se rossz,se könnyű,se nehéz.

2016. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Próbáltunk beszélni az lett belőlle, hogy felpattant és elviharzott.

Most meg akármit csinálok nem hajlandó velem beszélni.

2016. nov. 7. 18:42
 3/5 Fish1 ***** válasza:

Nem azért "gyűlöl", mert a tulajdonának tekinti a srácot és azt hiszi, hogy most elveszed őt tőle?

Volt egy pasim akinek ilyen volt az anyja és ez volt a háttérben.

2016. nov. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állj elé, és kérdezd meg a párod előtt tőle amiket itt kérdezel tőlünk? És hagyd a párod is a fenébe, ha nem tud szólni az anyjának, hogy hagyjon békén! Lehet hogy soha nem lesz vége! És soha nem lesztek felhőtlenül boldogok!
2016. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A párod miért nem áll ki és vég meg téged?
2016. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!