Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác a közelemben (de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác a közelemben (de ahol többen is vagyunk) felhúzza a pólóját, végigsimítja a hasát, vagy épp a hátát, abból mi szűrhető le?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 19:54
 1/8 anonim ***** válasza:
A hátát, hogy tudja végigsimítani?
2016. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem tud viselkedni.
2016. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet zavarban volt, és önkéntelen cselekvés volt :D
2016. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán, zavarták a bolhák? Esetleg pár hangya?
2016. nov. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy legszívesebben elővenné neked a pucuját, csak a társaság miatt nem lehet. Amúgy irigylem a csávót, ha annyira hajlékony, hogy végig tudja simítani a hátát.
2016. nov. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

inkább a mellkasa oldalát érintette a póló felhuzigálása során... nem így direktbe csinálta, épp beszélgetett egy másik férfikollégájával (egyébként gyári közegben adott ez a szitu). De egyértelműen kiszúrtam, mivelhogy titokba figyelgetem az egyedet. :D Ő egyébként egy laza, vagány csávó, szó nincs itt zavarba jövésről.


A kérdésem az lenne, hogy ez a "testbeszéd" hogyan értelmezhető? Az előrebocsátandó, hogy sztem működik közöttünk a bizonyos kémia! :)

2016. nov. 7. 20:27
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Működik köztetek a kémia, de egy másik férfi kollégájának mutatta az egészet...talán vele is működik a kémia :D Amúgy ez nem nagy dolog. Dolgozik por van, koszos, izzadt. Ilyen közegben nem furcsa az önkéntelen vakarózás (már jó értelemben). Megesik velem is, pedig nincs nagyon mit villantanom. Sőt kolléganőmet is láttam már ugyanezt csinálni. Nekem is tetszett amit látok, de nem képzelem bele hogy a dolog nekem szólt volna.
2016. nov. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nahát, meglepődtem, hogy egy vagány, laza ürgét néztél ki magadnak. Amúgy az a kérdés, hogy veled milyen, kimutatja-e az érdeklődését. Esetleg egyszer te is rámarkolhatnál a seggére vagy a farkára, ja nem, sejtem, hogy azt várod, hogy majd ő észreveszi az epekedésed, kitalálja a gondolataidat, és kezdeményez.
2016. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!