Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hisztek a netes ismerkedésben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek a netes ismerkedésben?

Figyelt kérdés
Abban, hogy távkapcsolatot alakítotok ki valakivel, akivel neten ismerkedtetek meg? Mondjuk a két fél 100+ km-re lakik egymástól

2016. okt. 30. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Pont mostanság jártam így egy lánnyal. Minden klappolt kb. csak hát 400 km-re lakik...szóval nem lett semmi belőle, de "vésve" lett nálam odabent. Ki tudja mit hoz az élet, de tudatosan nem keresek kapcsolatot, nem görcsölök rá erre, viszont örültem volna, ha köztünk csak 100 km van max. :) Tudod, amikor érzed, hogy hihetetlen különleges emberrel "találkoztál", hallottad a hangját is, és minden momentuma érdekel életének...nem sok ilyen emberrel találkozni, ahol ez a kölsönösség meg van köztetek...
2016. okt. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerencsétlenség a szerencsében. Nekem is volt ilyen, nem is lett és lenne semmi.
2016. okt. 30. 00:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Megfordíthatná már az élet egyszer, hogy: szerencse a szerencsétlenségben :P
2016. okt. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszek semmiben. Ez nem hit kérdése, hanem azon múlik, hogy mit teszünk meg érte.

Pl ha most találnék valakit nagyon távol, aki kihagyhatatlan, akkor odaköltöznék, ott keresnék munkát.

2016. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Három éves kapcsolat, egy évig 200km táv, netről. Most már együtt élünk, de először nem volt egyszerű.


Ezek után nehéz lenne nem hinni benne. :D


25L

2016. okt. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hiszek, és beis vált eddig amíg nem lett fizetős a társkereső amin próbálkoztam sajna.. de keresek újat, illetve nem fáj a szívem 1-2 ezret még rákölteni 1 hónapra... Utcán, kondiba stb nem fogok ugyse odamenni senkihez hiába motiválnak 20-an, buliba is próbálkozom, de itt az esélyek maximalizálása a lényeg és a netes ismerkedés egy jó eszköz rá, arra kell figyelni van hogy fél évig kell mindennap néhány kiszemeltre ráírni, illetve Pesten érdemes ezt tenni, de én szerintem a legtöbb ember vagy pesten vagy külföldön fog dolgozni előbb utóbb, így szerintem tök m1 merre lakik eredetileg, külföldön ugyis egy helyen lesztek, máshol meg ugyse lehet annyit keresni hogy tényleg élhess rendesen, bár ez igényektöl függ nem megyek bele..
2016. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem már volt pozitív tapasztalatom, én az exemet neten ismertem meg, 100 km re laktunk egymástól. 9 hónapot voltunk együtt, és hétvégente találkoztunk.

Viszont az utóbbi időben nagyon nincs szerencsém, netes oldalakon rendre eltűnik 1-2 nap után mindenki, vagy azon kevés lánnyal, akikkel többet beszélgettem, azok meg mindig tereltek a találkozóról. Sőt erről az oldalról volt egy olyan, aki adta a nagy szende szüzet, meg hogy idegen vagyok neki, aztán kiderült, hogy egy másik sráccal jött össze innen, úgy látszik az nem volt idegen...

Társkeresőkön mondjuk még nem próbálkoztam, hallva hogy mennyire húspiac jellege van az egésznek.

De más oldalakon sem érdemes, egyre inkább úgy látom, vagy nagy mák kell hozzá. (Ami egy is összejött mondhatni az is szerencse volt :/ )

2016. okt. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá mák, csak fél-1 éven át mindennap 4-5 kiszemeltre ráírni... 180*3 az elég szép számú lány és csak akik bejönnek! Pesten erre simán van lehetőség, akár napi 10 is csak a társkereső nem engedi ingyen.
2016. okt. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem fogok társkeresőzni, ne hirdess a kérdés alatt. Egyébként meg pont, hogy a kérdés alapszabályát rúgtad fel azzal, hogy elkezdtél pestezni. Direkt kiemeltem, hogy 100 km+. Ettől függetlenül tudom melyik oldal az, két exem is fent volt illetve rengeteg ismerősöm természetesen mind inaktív vagy letagadta. Szerintem innentől nem 180x3 az esély, hanem jóval kevesebb tekintve, hogy rengeteg tag inaktív + még viccet is csinálsz magadból, ha egy ismerősöd megtalál. 2016-ban sem divat a badoo.
2016. okt. 30. 02:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hiszek benne. Komolytalan baromság az egész.
2016. okt. 30. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!