Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ha bókoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha bókoltok egy nőnek (pl. hogy csinos) akkor az illető be is jön nektek, vagyis tetszik is?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 20:17
 1/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha csinos, akkor azt mondom, hogy csinos. Ha bejön, akkor azt mondom, hogy bejön.

Így neveltek. A bók egy kedves gesztus. Az ajtót is megfogom, ha jön mögöttem valaki, de attól még nem jön be.

2016. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Csak jót röhögök magamban rajtuk hogy egy vietnámi csüngőhasút megszégyenítő fehércselédnek is akkora önbizalma van hogy belepirul az ilyenekbe.
2016. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, inkább nem minősítelek...de azért remélem, rajtad is hasonlóan sokan szórakoznak (vagyis biztos vagyok benne).:D
2016. nov. 7. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen!

Ha tetszik, csinos, egy bók minden Nőnek jólesik(gondolom:-)

Akár egy beszélgetés, netán még több is kialakulhat.

Csak ne huszárrohammal) és ajtóstól)

Amúgy régimódian:-)

F/31

2016. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, ment a zöld.:)
2016. nov. 7. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Na szerinted mi más okból bókolhatnak még?
2016. nov. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nőknek bókolásról mindig eszembe jut ez a jelenet a Szmokingerből:

https://www.youtube.com/watch?v=pxy0q9dp1GA

Sajnos csak angolul találtam meg, de a lényeg a 40 másodpercnél hallható.

2016. nov. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló vagyok és egy darab zöldet sem kaptam, de pirosat igen! :D

Aki pirosat nyomott, az kérem, szóljon. Ha csinosnak fogom találni, nem mondom neki, hogy csinos, mert szerinte nem hasznos. Helyette azt mondom, hogy hányadék.

Ha jön mögöttem, akkor is szóljon. Ha szerinte nem hasznos, hogy megtartom neki az ajtót, elfogadom. Csak kérem szóljon, hogy tudjam, ki előtt kell becsapnom úgy az ajtót, hogy eltörjön az orra. Köszönöm szépen! :)

2016. nov. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fish1 ***** válasza:

Szerintem nem feltétlen csak akkor bókolnak.

Kaptam bókot már olyan pasiktól, akiknek nőként nem jöttem be. Sőt barátnők is szoktak bókolni, nem hinném, hogy bejövök nekik :)

2016. nov. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem ez helyzettől függ. Van, amikor csak üres udvariaskodás, főleg ha munkahelyi közegben van. Vagy a másik, hogy csak kedveskedni akar. Pl. kollégák is megdicsérnek, hogy csinosan öltözöm, mégis tudom, hogy egyikük sem akar tőlem többet. Kedves gesztus, ennyi.
2016. nov. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!