Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeret ilyen fanatikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeret ilyen fanatikusan a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nagy gondom van mert ilyen barátnőm még nem volt nagyon féltékeny nagyon fanatikusan szeret szinte a terhemre van mert megfolyt a féltékenységgel a minap szakitottunk mert már nem birtam de most attól félek nehogy kárt tegyen magában mert mondták az ismerösei is hogy kinézik belőle,mit tegyek volt valaki hasonló helyzetben? segitene valaki mit tegyek?
2016. nov. 8. 10:09
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Először is azt kéne felfognod, hogy a féltékenységnek semmi köze a szeretethez. A barátnődnek valószínűleg súlyos önértékelési gondjai vannak, kisebbségi komplexussal küzd. A féltékenység egyébként egyfajta birtoklási vágy. Az önértékelési zavarok megmagyarázzák a féltékenységet. Fél, hogy nem elég jó, ez hozza ki belőle. Úgy általánosságban fél attól, hogy elhagyják, nem attól, hogy te hagyod el.
2016. nov. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ezeket a jeleket valoban észrevettem rajta
2016. nov. 8. 10:28
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Én voltam hasonló helyzetben, csak a gond az, hogy én voltam a féltékeny nő. Sok problémám volt akkor és tényleg elgondolkoztam az öngyilkosságon is.

Azóta már rendbe jöttem, de így visszanézve, örülök neki, hogy az akkori párom megmondta, hogy hagyjam békén. Ha még ott maradt volna sokkal több ideig tartott volna mire rendbe jövök. Egyszerűen ki kell "gyógyulnia" belőled. És ezt most tényleg idézőjelbe mondom, nehogy félre értsd. Ha továbbra is mellette leszel, soha nem fog változni a dolog. Lehet, hogy segíteni fog neki, ha többet nem keresed. De ha még is kárt tenne magában, az nem a te hibád. Mert ha ez valaha megtörténik, akkor tök mindegy mikor szakítasz vele, mert úgy is ezt fogja tenni. Élete végig meg nem lehetsz vele, főleg, hogy nem is vagy boldog. Egyszerűen mond meg neki, hogy vége és kész. Nem kell tenned semmit, csak ne keresd többet.

2016. nov. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kicsit yandere a csaj :D

Csak nehogy benned tegyen kárt XD

2016. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!