Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja a barátnőm mindig azt hogy tisztellek amikor megkérdem tőle hogy szeret-e, friss még a kapcsolatunk. Ez ugyanaz mintha szeretne?

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez ilyen jól hangzó kitérő válasz :D
2016. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Melyik filmben is volt az hogy:

- szeretlek

- köszönöm

....

Nem nem ugyanaz, akkor azt mondaná!!!!

2016. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kerdezgesd.Meg korainak tartja kimondani.Nem uaz.Majd mondja magatol.
2016. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hantaboy. :D


Igen, szerintem is kitérő válasz, de nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem is fog. Valószínűleg még alakulnak benne a dolgok!

2016. okt. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
6hónapja járunk,ennyi idő alatt várnám el tőle!
2016. okt. 19. 14:09
 6/7 anonim ***** válasza:

Az elvárások ölik meg a kapcsolatokat. Miért nem tudod úgy szeretni, ahogy van? Ő valószínűleg az a típusú ember, aki nem mondja ki, csak érezteti. Ezt avgy elfogadod, vagy nem.

Párommal 5 éve vagyunk együtt, egyetlen egyszer mondta ki egy túlhevült pillanatában. Mégis tudom, és biztos vagyok benne, hogy szeret. Közhelynek hangzik, de nem az: a szeretetet nem mondani kell, hanem megélni.

30N

2016. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

engem zavarna azért, ha akkor se mondaná ha kérdezem. eleve ki se kell mondania azt a szót, ha esetleg attól irtózik ilyen abnormális módon. elég lenne egy igen. abba csak nem hal bele nagyon ritkán..

nem ugyanaz egyébként, mintha azt mondta volna hogy szeret...

2016. okt. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!