Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha 1 hónap után még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 1 hónap után még nem mondta, hogy szeret aggódnom kéne?

Figyelt kérdés

Én 20 éves lány vagyok ,a fiú(férfi) pedig 26.

Én könnyen szerelembe eső típus vagyok ,de számomra fontos ,hogy ő mondja ki előbb. Meddig "normális"várnia ezzel?

1 hónapja vagyunk együtt , de mar több hónapja probálkozott hos randizzak vele ,nem bántam meg ,sőt kezdenek érzéseim lenni felé.


2016. okt. 25. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehettek csalódásai az életben, vagy épp előtted egy nagy csalódás. Ugyan ez fogalmazódott meg a barátnőmben akkoriban, és ő is 20 volt. Én kb 2 hónap után mondtam először ki, hogy szeretlek, és majdnem 4 hónap telt el mire úgy szólítottam szívem :)


Nem szabad az ilyen dolgokat siettetni :)

2016. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi epp a multkor beszelgettunk errol a parommal, hogy felesleges az ilyen kijelenteseket elsietni. Mi 2 honapja vagyunk egyutt, meg nem mondtuk egymasnak. Volt egy egyeves kapcsolatom, ott rengetegszer mondtam, de igy ket ev tavlatabol ugy erzem, nem is szerelem volt, csupan rajongas es naivitas, a lelket meg pont hogy nem szerettem, csak a rozsaszin kodtol nem vettem eszre, akkor ugy ereztem, hogy szeretem. Szoval nem attol fugg a kapcsolat milyensege, hogy mikor mondod eloszor, es mennyit mondod, bar ketsegkivul jol esik hallani.
2016. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább később és őszintén mondja! Mint előbb, de csak azért mert " elvárod " ..!
2016. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk szerintem több , mint egy hónap után mondta ki a párom.

nem szabad erőltetni,majd jön magától.az is lehet,hogy még nem érez úgy és azért nem mondja.

inkább ilyen legyen,mint aki már első randin szerelmet vall.. hidd el,majd el jön az ideje.

de szerintem te is kimondhatod elsőre,ha úgy hozza a helyzet.

2016. okt. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"számomra fontos ,hogy ő mondja ki előbb"

Increase ur logical thinking.

2016. okt. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem és a páromnak egy óra után kezdtek érzéseink lenni egymás iránt,néhány nap után már fülig szerelmesek voltunk.Pedig nem vagyunk könnyen olvadóak,csak nagyon összepasszolunk.
2016. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!