Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki egy kicsit másként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki egy kicsit másként éli az életét a párjával mért nem lehet elfogadni? Többi lent.

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok a párom 32 éves. Lassan 4 éve vagyunk együtt és 2 éve össze is költöztünk. Azóta is boldog nyitott párkapcsolatban élünk együtt. Van aki nem tudja elfogadni hogy így vagyunk boldogok és próbálnak beleszólni a kapcsolatunkba. Hogy ez nem jó meg ez milyen dolog meg ilyenek kicsit kezd elegem lenni a rossz akarókból.
2016. nov. 8. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt te és a barátod megbeszéltétek, akkor senkinek semmi köze hozzá. A szeretőtartás akkor ocsmány, ha ez nincs megbeszélve, ha mindketten nyíltan játszotok, és ti ezt így elfogadjátok, akkor hajrá.

Ezt mondom úgy, hogy én nyitott kapcsolatba a világ összes pénzéért se mennék bele, de ha nektek így jó, akkor legyetek boldogok:) 23/F

2016. nov. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Mert ez nem egészséges, és csak azért hitegeted magad, hogy így boldog vagy, mert e mellett a pasi mellett nincs más választásod.
2016. nov. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
55%
#2 Mitől lesz valami "egészséges"?
2016. nov. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%
Gondolom a lóvé kell,de dugni n akarsz vele :D szép! Csak így tovább
2016. nov. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mármint azért szólnak be, mert nagy a korkülönbség, vagy mert mindketten szexeltek másokkal is?
2016. nov. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
Szóval egy 28 éves"férfi" rendszeresen megkúrt egy 15 éves kis taknyot és nem érted miért akadnak ki ezen egyesek?
2016. nov. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyszerű, minden embernek van egy erkölcsi normája. Valamilyen viszonyba van a társadalmi normákkal.

Egyes emberek, ha más nem tartja be ezeket, ami szerinte jó, akkor vonyít ezerrel, dobálja a sarat a másikra.

Az ilyen embereket, nagy ívben kerültem kapcsolatteremtésnél, mert biztos, hogy engem is megpróbálna be kényszeríteni a saját normáiba.

Pedig a világ attól szép, hogy sokszínű.

2016. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén, magamból kiindulva szerintem téged féltenek, erre pedig a hatalmas korkülönbség is rátesz mégegy lapáttal... ahogy előttem valaki már megfogalmazta, én is rögtön arra gondolnék, hogy úgymond "rá vagy kényszerülve" a nyitott kapcsolatra, mert a pasid ígyis-úgyis mást is dugni fog melletted, így pedig nem megcsalásnak, hanem nyitott kapcsolatnak nevezhetitek. Azért bonyolultabb a dolog nálatok, mert Téged valamilyen szinten a pasid nevelt, vele, mellette nőttél fel, értelemszerűen olyanná formált Téged, amilyen lány (később nő) kell neki. Nem tudom, érted-e, amit mondani akarok... ha pl. egy 29 éves nő és egy 32 éves férfi (tehát két egyenrangú, felnőtt ember) nyitott kapcsolatáról lenne szó, szerintem senki le se tojná, áldás rájuk aszt' szevasz. A nyitott kapcsolatnak megvan a maga helye és ideje, amikor a felek elég érettek, és olyan szintű a kapcsolatuk, olyan igaz szeretet van köztük, ami maximális bizalmon alapuló, minden korláttól mentes, stb..., és egyszerűen nem tudom elképzelni hogy egy kamaszlány ezt magától, őszintén, mindenféle külső nyomás nélkül megéli, megérti, és bevállalja.

Természetesen senkinek semmi köze hozzá, a legtöbb körülötted lévőnek nincs joga beleszólni, ez tény. Ugyanakkor - ahogy te magad is írtad - ha másként éled az életed (és ezt reklámozod is), ne csodálkozz, ha ellenállásba ütközöl...

U.i.: pl. már csak emiatt sem gondolom, hogy elég érett lennél egy nyitott kapcsolathoz...

2016. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sztm ne foglalkozz mások véleményével ha neked igy teljessen jo,ez csak rátok tartozik. Nektek ez a jo akkor éljdtek igy.

Én 25vagyok,a partnerem 36. Szombat délutántol vasárnap délig vele vagyok. Szorakozunk,szexelünk,jol érezzük egymást. Emellett lelkileg is számithatok rá,néha hétközbe is talizunk,dumálunk. New tartozunk egymásnak semmivel,nem vagyunk eggyütt. Az én környezetemben se értenek velem sokan egyett. De amig nekem ez igy jo nem foglalkozok ilyen emberekkel.

N25

2016. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!