Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg beleszerettem, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg beleszerettem, vagy ez csak fellángolás, vagy csak tetszik, vagy semleges?

Figyelt kérdés

Van a gimimben egy fiú aki egyel alattam jár és egy ideje beszélünk msnen nagyon sokat és élőben is találkoztunk már röviden. Először még nem éreztem semmit, csak barátnak tartottam, mert egyáltalán nem volt az esetem, talán mert nagyon duci. Viszont egyik haverja hajt rám, akivel mindketten jóban vagyunk és elhatároztuk, hogy picit megszívatjuk azzal, hogy azt mondom, hogy nekem ő jön be (a duci fiú). Napokig ezzel etettem, míg végül nehezen, de elhitte. Mostmár tudja, hogy csak kamu, de valahogy úgy érzem mégis igaz... már 2 napja állandóan rá gondolok. Valami megfogott a kisugárzásában... de külsőre nem tetszik, csak az arca egy nagyon kicsit. Mi lehet ez?:S


Ja és hozzáteszem, úgy érzem már elfelejtettem az exemet is mióta jött ő.


2009. ápr. 16. 15:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem tudja megválaszolni helyetted. Ezt csak TE tudhatod.
2009. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!