Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy éltétek meg az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éltétek meg az első szexet és az ehez kötődő dolgokat?

Figyelt kérdés

Első barátnőmmel vagyok együtt jelenleg és mind ketten szüzek vagyunk. Pár helyről hallottam már hogy vannak akik megváltoznak az első alkalom után a párjukkal szemben meg hogy van olyan is hogy az egész kapcsolat megváltozik ezután.

Az lenne a kérdésem hogy ez mennyire törvényszerű? Mindenki megváltozik? Kinek milyen tapasztalata van erről? A válaszokat előre is köszönöm. 20F 18L



2016. nov. 9. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Az akkori párommal mind a ketten szüzek voltunk, nekem nőként nagyon rossz volt .. nem is foglalkozott azzal, hogy nekem jó legyen, ne fájjon egyszóval semmivel pedig a srác a normálisabb kategória közé tartozott. 2 évig voltunk együtt ( távkapcsolat ) ebből alig szexeltünk leginkább miattam mert "fájdalmat okozott nekem" és emiatt szinte sose akartam vele lefeküdni kb 1 év után. Addig próbálkoztam, hogy jó legyen változzon a véleményem, de semmi..

Egyszóval ÓVATOSAN, FINOMAN! Kényeztesd és törődj vele .. ha fáj neki ne nagyon erőltesd inkább várj :( nehogy rossz élménye legyen mert nem pozitívan fog hatni rátok az biztos.

Hajrá :)

Én akkor 17 voltam a párom meg 19.

2016. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze ez nekem természetes :) mondogatom is a páromnak mindig hogy annyira ne féljen a dologtól majd mert nekem az lesz az első szempont hogy minél kevésbbé legyen neki rossz.

Viszont én nem ilyen szempontból gondoltam, inkább szellemi vagy lelki téren értettem a kérdést úgy, hogy tegyük fel hogy minden rendben megtörténik és utána egészséges szexuális életet élünk.

2016. nov. 9. 18:18
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor az ember átlép egy küszöböt. Természetes, hogy némileg megváltozik. Úgy érzi, övé a világ, kitágulnak a lehetőségei.
2016. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is 18 voltam mikor lefeküdtem először a barátommal aki 19 volt és nem volt szűz. Nekem minden jó volt, ő figyelmes volt, nem fájt és utána maximum nálunk annyiban változott a helyzet, hogy sokkal nyitottabb lettem felé minden téren, akár csak ha beszélgetésre gondolunk. Ragaszkodóbb lettem és én csak jobban szerettem őt :)
2016. nov. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 János Gilján ***** válasza:
72%

Én nem szerelemből vesztettem el a szüzességemet, egyszerűen baromi kíváncsi voltam, hogy mi lehet ez a "rejtélyes" dolog, ami a felnőttek privilégiuma és ami huncut egymásra kacsintásokat eredményez közöttük családi beszélgetések során, amikor a téma előkerül. 14 éves voltam, amikor egy táborban sikerült egy 16 éves lánykával elvesztenem a szüzességemet, ami minden "bénázással" együtt is fantasztikus élmény volt. Utána annyit változtam, hogy erős motivációm lett arra vonatkozóan, hogy legyen egy állandó barátnőm, akivel ezt a fantasztikus tevékenységet bármikor újra és újra átélhetem.


Azonban az én példám nem válasz a te kérdésedre. A te esetedben azt tudom mondani, ha mindenre kellő időt hagytok, sikerül rendesen ellazulnotok és csak arra koncentráltok, hogy egymásnak örömet szerezzetek, akkor az élmény mindenképpen emelni fogja a kapcsolatotok minőségét. Ha viszont kapkodtok, vagy nem figyeltek eléggé egymásra, akkor balul is elsülhet a dolog és az nem fog jót tenni a kapcsolatnak sem. A lényeg, hogy ne izguljatok nagyon és próbáljátok egyszerűen csak élvezni, ami történik. Sok sikert! :)

2016. nov. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :) Én mindenképpen úgy tervezem hogy amennyire csak lehet figyelni és vigyázni fogok a barátnőmre és azon leszek hogy mindan a lehető legjobb legyen és így akkor csak nem lesz negatív hatása a kapcsolatunkra ^^

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat

2016. nov. 11. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves voltam, akkori barátom 17.

Igazából annyira felfújta körülöttem mindenki ennek a jelentőségét, hogy minimum azt vártam, hogy egy sereg Disney mesehős dalra fakad majd és tűzijáték lesz.


Kiábrándítóan szimpla dolognak tűnt a szex az extrém misztifikálás után. Hogy így... Ez csak ennyi. :D Akkoriban elég bénák voltunk, szóval gondoltuk, hogy nagyon királyul toljuk, mert fogalmam sincs miért. Igazából tök cukik voltunk, de belegondolva az első egy két éves időszak csak fura reszelés volt, nem olyan igazi szex. :D


Arra emlékszem, hogy végtelenül büszke voltam magamra, hogy tagja lettem az elit nem szűz emberek csoportjának, és másnap azt vártam, hogy mindenki leolvassa az arcomról, hogy mi történt az este.


Kb ennyi. A kapcsolaton nem változtatott, jó volt előtte is utána is, más miatt lett vége három évvel később. Egy percig nem bánok belőle semmit.


25L

2016. nov. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A 7. válaszolóval nagyon egyet értek! :D

Én is 16 voltam, és azt hittem hogy valami nagyobb dolog lesz az amit érezni fogok.

Azóta már tudom élvezni a szexet, de akkor csak azért csináltam mert tudtam hogy ez hozzá tartozik egy kapcsolathoz.

Szerintem az elején mindenki esetlen, és ezt is meg kell tanulni mint bármilyen dolgot az életben.

A kapcsolatunk nem hinném hogy megváltozott, vagyis rossz irányban biztos nem. Ami fontos hogy ne legyél gátlásos, mert az nagyon el tudja rontani az egészet.

De évek múlva már kb alig fogsz emlékezni az első alkalomra, szóval csak nyugi :D

2016. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 János Gilján ***** válasza:
7-8: Azt ne felejtsétek el, hogy ti lányok vagytok. A srácok többsége szerintem intenzívebben emlékszik a szüzessége elvesztésére. Nekem annyira meghatározó élmény volt 14 évesen, hogy simán odaképzelhettem volna az említett éneklő Disney figurákat is. Az esemény után vadul kerestem az ismétlési lehetőségeket, szerencsére találtam is bőséggel. ;)
2016. nov. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor én most egy egész más irányból közelítem meg a témát. Aszexuális nő vagyok, és múlt héten vesztettem el a szüzességemet a szintén aszexuális és szintén szűz barátommal, mégpedig azért, mert kisbabát szeretnénk. Más okból mi nem szexelünk :) Köztünk semmi nem változott meg azóta, legalábbis én nem vettem észre. Számunkra ez csak ugyanolyan tevékenység volt, mint pl. elintézni egy bevásárlást.
2016. nov. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!