Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy azt érzem 23évesen, hogy szeretnék anya lenni?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 11:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, viszont ha nincs meg hozzá a megfelelő életkörülmény amivel biztosítod a gyereknek az életét, és nincs olyan férfi az életedben aki azon is túl tud gondolni hogy a gyerek milyen cuki és problémák is lesznek akkor csak az érzés marad.
2016. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a kisbabákat, nagyon sok ismerősömnek lett az utóbbi időben és rettentő irigy vagyok rájuk... Olyan édesek, olyan jó nézni a boldog családokat, gondoskodni egy pici babáról,szeretgetni,tanítgatni,játszani vele... Hmmm :)
2016. okt. 29. 12:01
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lenne az? Van, akiknél ez korábban jelentkezik, csak nehogy egy tahót fogj ki, aki lelép, miután megkreálta a gyermeket.
2016. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát nézd egyébként közel sem olyan az anyaság mint te gondolod, nem minden olyan könnyű mint ahogy azt először elképzeljük.

Egyébként normális én 24 voltam mikor az első megfogant. Utólag azt mondom, kár volt ilyen fiatalon gyereket vállalni. Nem éltünk.... Persze semmi pénzért nem adnám őket!

2016. okt. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Igen.

De ez nem csak abbòl àll,amit a kommentedben leírtàl;)

De ezzel tisztàban vagy,s ha megvannak a megfelelő feltételek,akkor természetesen normàlis:)

2016. okt. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Termeszetesen tisztaban vagyok mindennel :) dolgozom evek ota, de parom az nincs most! Csak arra iranyult a kerdesem,hogy sokakban kesobb ebred a vagy ilyen iranyban, ennyi idosen meg inkabb kielnek magukat,sot egyre inkabb felfele tolodni latszik a kor,miutan gyermeket szeretne egy ferfi vagy egy no :)
2016. okt. 29. 12:15
 7/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Persze,hogy normàlis:)

Igen,egyre inkàbb kitolòdik a szülés.

Talàlj egy rendes férfit,ismerjétek meg egymàst,alakuljon ki minden és talàld meg a boldogsâgot:)

2016. okt. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális. 25 vagyok, kamaszként meg voltam róla győződve, hogy soha nem lesz gyerekem, mert nem volt rá igényem, de most már 2-3 éve stabilan szeretnék. Nagyon nehéz visszafognom magam, mert az utóbbi hónapokban már tényleg nagyon vágyom rá, és már két éve komoly párkapcsolatom is van, de anyagilag és élethelyzet alapján még nem állunk úgy, hogy ideális lenne (nem a tökéletes időpontra várunk, mert olyan nincs, csak a körülmények rendeződésére, saját otthon, stabil munkahelyek). Sok volt iskolatársamnak már két gyereke is van, én is irigy vagyok ilyenkor... Viszont látom a sok bizonytalanságot is, ami a túl korán vállalt gyerekekkel jár, szóval azzal vigasztalom magam, hogy semmiről nem vagyok lekésve, és a következő 1-2 év várakozás ki fog fizetődni.
2016. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normális, legjobb korban vagy hozzá. A természet meg nem hülye, teszi a dolgát az agyadban :)

Én 23 éves korom óta szeretnék anya lenni, sajnos még nem adatott meg, most járunk lombikozni.

26/N

2016. okt. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az előttem válaszolók már mindent leírtak. Szerintem semmi gond nincs azzal,hogy vágysz rá. Mindenkinél máskor jön el.


De nekem például még 27-hez közelítve sincs meg az érzés. Sokat agyaltam rajta(korombelieknek már vagy tervben van vagy már meg is született) de arra jutottam,hogy még pár év belefér és ha nem jön az érzés hát nem :)


N

2016. okt. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!